Kultura Styl życia

Wygraj książkę Andrei Hutton pt. Boska bez włoska!

Boska bez włoska

Specjalnie dla czytelniczek portalu Menopauza.pl Wydawnictwo Kobiece ufundowało dwa egzemplarze książki Andrei  Hutton pt. Boska bez włoska. Już dziś weź udział  w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Gdy u Andrei zdiagnozowano raka piersi, chciała dowiedzieć się dosłownie wszystkiego o tej chorobie. Pożerała wszystkie możliwe książki i artykuły na ten temat. Internet stał się jej drugim domem – to tam szukała porad i wskazówek, dzięki którym chciała odnaleźć wewnętrzny spokój. Nic jednak nie przygotowało jej na to, czego dopiero miała doświadczyć na skutek przejścia operacji, chemio- oraz radioterapii.

Nie wiedziała, jak radzić sobie z dojmującym bólem i złym samopoczuciem. Nie sądziła, jak ogromne zmęczenie będzie odczuwała – nie miała też pojęcia, jak należy je redukować. Nikt jej nie powiedział, w którym momencie powinna się spodziewać początku wypadania włosów. Andrea potrzebowała wtedy konkretnego, kompleksowego poradnika: takiego, który nie tylko w szczery i empatyczny sposób pokazałby, czego należy oczekiwać w tym trudnym czasie, ale przede wszystkim który pokazałby nadzieję na lepsze jutro.

Boska bez włoska to odpowiedź Andrei Hutton skierowana do kobiet, u których zdiagnozowano raka piersi. To szczery i ciepły poradnik okraszony subtelnym humorem i mnóstwem inspiracji, w którym Andrea dokładnie wyjaśnia, czego należy się spodziewać w trakcie leczenia i po nim, a także pokazuje, jak sobie radzić ze specyficzną emocjonalną karuzelą, na którą mimowolnie wsiadają chore kobiety.

Wygraj książkę Andrei Hutton pt. Boska bez włoska!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy książki Andrei Hutton pt. Boska bez włoska, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Co zmieniłabyś w podejściu do leczenia chorych na raka?

 

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 31 października br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Boska bez włoska”.

Życzymy powodzenia!

 

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 31.10.2016 r. do godziny 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 2 książek Andrei Hutton pt. Boska bez włoska jest Wydawnictwo Kobiece.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (7)

Lucysia

3 lata temu

Książka porusza ważny temat – przeraża mnie sama myśl, że mogłabym zachorować na raka. Staram się zdrowo odżywiać i regularnie wykonywać badania profilaktyczne.

Mindi

3 lata temu

Tytuł nie skojarzył mi się z tak poważnym i ważnym tematem. Ale dobrze, że jest taka ksiażka, która może być wsparciem w momencie gdy diagnoza zcina z nóg i nie wiadomo jak się przygotować do tego co ma nastąpić. Wewnętrzna siła może wspomóc leczenie, dlatego dobrze, że taka ksiażka powstała.

Zostaw komentarz