Miłość i związki

Jak wygląda idealny mężczyzna?

jak wygląda idealny mężczyzna

Ideały podobno istnieją tylko w naszych wyobrażeniach. Poza tym o gustach się nie dyskutuje. Piękne jest to, co się komu podoba, a nie to, co uchodzi za takowe. Niemniej istnieją takie cechy, które zwiększają atrakcyjność faceta. Jak wygląda idealny mężczyzna? Poznaj wyniki badań!

 

Zarost

Większość kobiet nie przepada za gładko ogolonymi mężczyznami. Panie mają słabość do facetów z 10-dniowym zarostem. Zatem moda na Wikinga nie do końca wpisuje się w ich oczekiwania. Podobnie jak gładkie lico Justina Biebera czy jednodniowy zarost.

Jak wygląda idealny mężczyzna? Uśmiech

Nie lubimy smutasów, większość z nas automatycznie ich odrzuca. Kto bowiem chciałby codziennie budzić się u boku mężczyzny, którego mina nie nastraja pozytywnie do życia. Nie chodzi o to, że mężczyzna ma się uśmiechać na okrągło, nawet gdy odczuwa smutek. Po prostu dobrze, gdy czasem potrafi się do nas uśmiechnąć.

Brwi

Szerokie, gęste i ciemne to marzenie większości kobiet. Tacy mężczyźni od razu wydają się bardziej męscy, silniejsi i odważniejsi. Lubimy czuć, że mamy u swego boku prawdziwego faceta.  Takie solidne brwi kojarzą nam się z kimś zdecydowanym.

Strój

Na kobiety także działa czerwony kolor. Panowie w czerwonych podkoszulkach przyciągają nasz wzrok jak magnes. Wydają się bardziej męscy, namiętni i silniejsi. Nic dziwnego, w końcu czerwień od lat uchodzi za kolor władzy, pożądania i miłości. Przykuwa wzrok i nie pozwala przejść niezauważonym.

Zapach

Kobiety przywiązują wagę do tego, aby mężczyzna utrzymywał higienę. Jeśli jednak spoci się podczas seksu to ten zapach uchodzi za niezwykle silny afrodyzjak. To zapewne zasługa testosteronu zawartego w pocie, który przyciąga panie.

Opiekuńczość

Kobiety mają słabość do mężczyzn, którzy potrafią być troskliwi. Piszą SMS-y z zapytaniem: co porabiasz, odprowadzają do domu, pytają, czy jest nam zimno etc. Opiekuńczość stanowi ogromny atut mężczyzn.

Poczucie humoru

Lubimy facetów, którzy potrafią nas rozśmieszyć, gdyż mają poczucie humoru. Ktoś, kto każdy żart odbiera ze śmiertelną powagą, nie jest dobrym kandydatem na partnera. Będzie bowiem roztrząsał każdą naszą wypowiedź, a nikt nie lubi czuć się jak na cenzurowanym.

Mocno zarysowana szczęka

Mężczyzna, który ma mocno zarysowaną szczękę, kojarzy się z kwintesencją męskości. Nic dziwnego, że tacy panowie automatycznie przyciągają uwagę pań. Nadwaga sprawia, że twarz faceta staje się bardziej pulchna i tym samym spada jego atrakcyjność.

Komentarze (3)

dulcynea

6 lat temu

Każdy ma swój ideał mężczyzny, kobiety . Szczególnie w młodości , a życie weryfikuje te wyobrażenia. Zakochujemy się , jednak, w człowieku z krwi i kości. A nie w wyobrażeniach . Ale marzyć trzeba !

Irena

6 lat temu

Każda kobieta ma swój ideał mężczyzny. Ale sá tacy, co podobają się większości ☺ Kobiety do nich wzdychają i próbują poderwać ☺ a dla mnie ideał to właśnie ten, który nie da się poderwać ☺ mimo iż zdaje sobie sprawę że kobiety na niego lecą. On ma swoją, jedyną … której nigdy nie zrani.

Zostaw komentarz