wstydzę się tego jak wypadłem podczas seksu

Wstyd jest destrukcyjnym uczuciem, które paraliżuje i sprawia, że boimy się iść dalej z wysoko podniesionym czołem. Na szczęście można nauczyć się go zwalczać, a nawet trzeba opanować tę sztukę, by mieć dobre i szczęśliwe życie. Jeśli jesteś facetem i myślisz sobie: wstydzę się tego, jak wypadłem podczas ostatniego seksu, to ten artykuł powinien ci pomóc.

Ona może być zadowolona z seksu, choć ty uważasz inaczej

Mężczyźni często źle odczytują sygnały wysyłane im przez kobiety. Ona wcale nie jest niezadowolona, podczas gdy ty wstydzisz się z nią rozmawiać ze wstydu po rzekomej kompromitacji. Kobiety często w ogóle nie krzyczą, gdy jest im dobrze, nie drapią też faceta po plecach etc. Możliwe, że gdy dajesz jej rozkosz, to mocniej się do ciebie przytula. Prawda, że nawet o tym nie pomyślałeś?  Pewnie uznałeś, że skoro nie krzyczy, to jest kiepsko, nawet bardzo kiepsko.

Gdy ona w nocy odsunęła się na bok, myślałeś, że to dlatego, iż się nie sprawdziłeś. Jest bardzo niezadowolona z seksu z tobą, podczas gdy ona była niezadowolona, że uciekłeś do łazienki i źle ją potraktowałeś. Ona uznała, że potraktowałeś ją przedmiotowo, dlatego stała się oschła. A ty jej nagłą zmianę zachowania przypisałeś nieudanym erotycznym igraszkom.

Kobieta, której zależy, nie wypomni ci tego

Zamiast się wstydzić, że źle wypadłeś, lepiej zwyczajnie rozmawiać z kobietą. Rzadko która jest zła na mężczyznę o to, że coś nie wyszło. Chyba że jest to układ typu przyjaciele od seksu, ale jeśli jej na tobie zależy, to przecież nie zerwie z tobą kontaktu z takiego błahego powodu. Kobiety nie są aż tak mocno ukierunkowane na perfekcyjny seks. To mężczyźni mają z tym większy problem.  Ona woli, abyś był czuły, dotykał ją i pieścił niż stawał na rzęsach, aby uzyskała orgazm pochwowy. Wrzuć na luz.  Satysfakcjonujący seks ma miejsce wtedy, gdy jest czuły i namiętny, a nie świetny technicznie.

Czy ona utrzymuje z tobą kontakt?

Poza tym zwróć uwagę na jej zachowanie. Czy ona cię unika, czy po tamtej nocy utrzymuje z tobą kontakt: pisze, robi ci niespodzianki, bo boi się, że inaczej się z nią nie spotkasz?  Jeśli tak jej zależy, aby się z tobą zobaczyć, to przecież nie robi sobie z ciebie żartów. Gdybyś był naprawdę kiepski w łóżku, a jej zależało na ogierze, to nie chodziłaby tam, gdzie ty, aby cię spotkać, nie pisałaby do ciebie wiadomości, a twoje odbijała zdawkowo i w sposób wskazujący na brak zainteresowania z jej strony.

Czy ona lubi, gdy dotykasz jej ciała?

Jak reaguje na twój dotyk? Ucieka przed tobą, czy jednak pozwala się przytulić i sama chce, abyś to robił? Pamiętaj, gdybyś wypadł beznadziejnie, ona będzie ukracała wszystko, co w jej mniemaniu prowadzi do seksu. W końcu to było niemiłe doświadczenie. A jeśli jej było z tobą fajnie, to będzie chciała, aby jej dotykał.

Najgorsze, co możesz zrobić, to unikać kobiety tylko dlatego, że masz tak oryginalne podejście do seksu, że brak krzyku wiążesz z brakiem zadowolenia partnerki.  Upewnij się najpierw, jak to wygląda z jej strony. Poza tym kobiety naprawdę nie przekreślają faceta przez to, że coś zrobił niezgrabnie. Znając życie, pewnie ona nawet tego nie dostrzegła, bo się skupiła na tym, jak fajnie jest się móc do ciebie przytulić i całować się po barkach.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ