Kultura Styl życia

Wredny szef – Karolina Rzepecka

Wredny szef – Karolina Rzepecka

Wredny szef to świetnie skonstruowany romans, który dawkuje czytelnikowi emocje. Karolina Rzepecka zadbała o to, aby wszystko działo się we właściwym czasie i tym samym czyniło lekturę bardziej pasjonującą.  Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?

Próba uleczenia złamanego serca

Karolina Kot próbuje dojść do siebie po rozstaniu z Julianem. Mężczyzna, z którym planowała ślub kościelny, zdradził ją z księgową. Jakby tego było mało, wszyscy pracowali w jednej agencji marketingowej. W rezultacie Karolina stała się pośmiewiskiem dla całej firmy, ponieważ osoby postronne wiedziały znacznie wcześniej o niewierności Juliana.

Pewnego wieczoru główna bohaterka wraz z koleżanką z pracy udaje się do baru, aby zresetować się za sprawą kilku drinków. Podchodzi do niej pewien przystojniak, którego słowa Karolina traktuje jak wyzwanie. Postanawia wybić klin klinem, idąc do łóżka z tym mężczyzną. Wspólnie spędzona noc okazuje się miłym wspomnieniem.

Nieoczekiwany początek pracy w nowej firmie

Miesiąc później Karolina rozpoczyna pracę w nowej firmie. Jest to polska filia niemieckiej agencji marketingowej, która cieszy się dobrą renomą. Dla głównej bohaterki oznacza to rozwój zawodowy. Wszystko byłoby okej, gdyby jej bezpośrednim przełożonym był Daniel, starszy mężczyzna, który ją rekrutował. Tymczasem okazuje  się nim przystojniak z baru.

Dlaczego szef jest tak wredny dla Karoliny?

Cała sytuacja jest dość trudna dla Karoliny. Niemniej jakoś by ją przeżyła, gdyby nie fakt, iż Martin, syn właściciela agencji, zachowuje się wobec niej niezwykle złośliwie. Zmusza do pracy po godzinach, w weekendy zasypuje ją pracą, rzuca jej nieprzyjemne aluzje i komentarze. Dlaczego jest tak wredny dla Karoliny? Jaka tajemnica z przeszłości się za tym kryje?

Czy warto dać drugą szansę mężczyźnie, który zdradził?

Nieoczekiwanie do gry powraca Julian. Ten pragnie wrócić do Karoliny. Opowiada jej, że to seksu z księgową nigdy nie doszło. Obiecuje poprawę. Wprawdzie Karolina początkowo nie zamierza do niego wracać, ale czy z czasem nie zmieni zdania? Czy uda jej się wytrwać w swoim postanowieniu?

Spójny i realistyczny romans

Wredny szef to dobrze skonstruowany romans. Mamy tu odrobinę szaleństwa, mimo wszystko fabuła pozostaje spójna i realistyczna.  Widać, że Katarzyna Rzepecka zna się na marketingu, dlatego tak dobrze wyszło jej przemycenie pewnych informacji w powieści Wredny szef. Akcja tej książki rozgrywa się w 2020 roku, na jej kartach znajdziemy też nawiązanie do światowej epidemii.  Powieść Wredny szef czyta się szybko i przyjemnie. To niewątpliwie doskonała lektura na długi, zimowy wieczór.

Komentarze (4)

Lanza

3 lata temu

Ja mam tylko nadzieję, że główna bohaterka nie będzie poważnie myślała o powrocie do swojego niewiernego eks.

Goplana

3 lata temu

Bardzo lubię takie romanse, mam dość mafijnych, więc z tym zapoznam się z wielką przyjemnością:)

Zostaw komentarz