Kultura Styl życia

Womanizer – Katy Evans

womanizer katy evans

Czy największy kobieciarz w mieście jest w stanie zmienić swoje zachowanie, gdy na swojej drodze spotka wyjątkową kobietę? Womanizer to powieść erotyczna, w której Katy Evans sporo miejsca poświęciła samej relacji uczuciowej, jaka nawiązała się między Olivią a Callanem – dwojgiem głównych bohaterów. O czym opowiada 4. tom z serii Manwhore?

 

Womanizer – powieść o marzeniach i pociągu erotycznym

Olivia Roth jest utalentowaną, młodą kobietą, która marzy o zrobieniu zawrotnej kariery. Od dobrych paru lat nosi ona na palcu pierścionek, który ma odstraszać od niej mężczyzn zainteresowanych przelotnymi romansami. Kobieta chce bowiem skupić się całkowicie na nauce i rozwoju zawodowym.  Olivia nie ma jednak szczęścia w rodzinnych stronach, gdy ubiega się o interesujące ją stanowisku, spotyka się z odmową. W związku z tym prosi brata o pomoc. Na ogół Olivia stara się dojść do wszystkiego sama. Nie korzysta nawet z pieniędzy przelewanych jej co miesiąc przez brata, ponieważ bycie utrzymanką traktuje jako ujmę na honorze. Ten jeden raz pragnie jednak skorzystać z jego pomocy. Chodzi o to, by zaczepić się w jednej z największych firm zajmujących się przejęciem innych przedsiębiorstw. W pracy Olivia nie liczy na żadną taryfę ulgową, pragnie się rozwijać i być uczciwie ocenianą za swoje dokonania.

Miłość, który rodzi się nieoczekiwanie

Dzięki wsparciu brata kobieta dostaje się na wymarzony staż. W firmie, w której pracuje, obowiązuje ścisły dress code, który nie do końca odpowiada Olivii. Młoda kobieta próbuje się buntować, nosząc do szarego kompletu, czerwoną apaszkę.  Pewnego wieczoru wychodząc z pracy, spotyka przystojnego palacza, który jest ubrany inaczej niż reszta pracowników. Olivia zakłada, że ma do czynienia z gońcem lub mężczyzną, który przybył na rozmowę kwalifikacyjną. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jej nowy znajomy, to sam Callan, przyjaciel jej brata i właściciel wielkiego konsorcjum, w którym pracuje.

Callan szybko wpada w oko Olivii, kobieta dosłownie nie potrafi oderwać wzroku od jego krótkiego, męskiego zarostu i ciemnobrązowych włosów. Gdy spotyka go w jednej z knajp i widzi młodą dziewczynę na jego kolanach, zazdrości jej bliskości takiego przystojniaka. Callan również nie jest obojętny na wdzięki Olivii. Niestety, zawarł umowę z jej bratem. Obiecał mu, że nie będzie dobierał się do Olivii, ponieważ mógłby w ten sposób ją skrzywdzić. Czy tych dwoje ludzi przekroczy granicę i pójdzie razem do łóżka? Czy dla Olivii Callan zerwie z etykietką podrywacza?  Dlaczego właściciel tak wielkiego konsorcjum dąży wyłącznie do powierzchownych relacji damsko-męskich? Co sprawia, że boi się bliskości?

Katy Evans – mistrzyni powieści erotycznych

Womanizer to pełna namiętności powieść erotyczna, w której można odnaleźć także wątki obyczajowe, psychologiczne oraz tradycyjny romans. Katy Evans zadbała o to, aby jej książkę czytało się łatwo i przyjemnie. To jedna z tych pozycji, które pochłania się w jeden wieczór. Wspaniale poprawia humor, gdy za oknem plucha i pada śnieg z deszczem.

Magdalena Kukurowska

Dodaj komentarz