Dla zdrowia Opinie

Wolky – modne obuwie ortopedyczne

wolky-modne-obuwie-ortopedyczne

Firma Wolky powstała z myślą o wszystkich tych, którzy pragną przynieść ulgę zmęczonym stopom. Każdy model wykonano ze starannie dobranych materiałów i nowoczesnej podeszwy ortopedycznej.

Zamiast męczyć się całymi dniami w niewygodnym obuwiu – założyciele firmy postanowili stworzyć buty, które byłyby nie tylko ładne i eleganckie, ale przede wszystkim komfortowe. Firma rozpoczęła swoją działalność od produkcji rzeczy gospodarstwa domowego. Była małą rodzinną spółką powstałą w Holandii. Jak się okazało, wkrótce podbiła cały świat.

Niespodziewany sukces

Sukces Wolky rozpoczął się od produkcji jednej z par sandałów: Alto. Miały nieco awangardowy i zabawny kształt. Wywołały jednak prawdziwą rewolucję w świecie obuwniczym, bowiem ich anatomiczny kształt, absorbujące wstrząsy membrany, oraz tzw. warstwa pianki pamięci – sprawiały, że but idealnie dopasowywał się do każdej stopy.

Modne obuwie ortopedyczne

Obecnie Wolky produkuje ponad 25 linii obuwia podczas trwania każdego sezonu. Coraz więcej par jest wykonywana z ekologicznych materiałów, w tym skóry, która spełnia najwyższe wymagania i gumy z recyklingu, którą wykorzystuje się do tworzenia podeszw. Po 30 latach, projektanci firmy ciągle nadążają za zmieniającymi się trendami zapewniając swoim produktom modny design, a ich użytkownikom – możliwość dbania o zdrowie.

Konfucjusz rzekł kiedyś, że każda, nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od zrobienia pierwszego kroku. Nasze stopy niosą nas przez całe życie. Warto więc o nie dbać, a dzięki produktom marki Wolky – będzie to możliwe.

Źródła zdjęć: wolky.co.uk

Redakcja

Dodaj komentarz