Miłość i związki

Wiedz, że on Cię kocha!

on Cię kocha

Panowie nie są zbyt wylewni, jeśli chodzi o uczucia. Wiele emocji skrywają głęboko w sobie i drobne gesty są ich wyrazem. Nawet, jeśli facet otwarcie tego nie przyznaje, wiedz, że Cię kocha! Po czym możesz to poznać?

Zauroczenie i co dalej?

Początki zawsze są romantyczne i takie beztroskie. Od pierwszego zauroczenia przechodzimy do miłości, ale tak naprawdę, nie zawsze wiemy, co czuje druga osoba. Jednak uczucia da się zauważyć w zachowaniu i gestach. Faceci nie lubią rozmawiać o emocjach, chyba że są prawdziwymi romantykami. Miłość to nie tylko słowa, to przede wszystkim czyny, dlatego warto wytężyć swój wzrok i czujność. Po czym poznać, że on rzeczywiście Cię kocha?

Wspólne plany na przyszłość

Będąc w związku stajesz się częścią życia drugiej osoby. Nie jest już samo „ja” tyko „my”. Naturalnym jest więc, że tą drugą osobę bierzemy pod uwagę, jeśli chodzi o nasze plany na przyszłość. Jeśli zależy nam na trwającej relacji, snujemy pewne plany, dalsze czy bliższe, jak wakacyjny wyjazd czy formę spędzenia świąt. Doceń to, że jesteś ważnym elementem przyszłości mężczyzny.

Okazywanie szacunku

Nie ma nic gorszego, niż brak szacunku do bliskiej osoby. Szacunek to podstawa każdej zdrowej relacji, jakiejkolwiek znajomości, w tym także związku. Partner który kocha, szanuje swoją wybrankę. Liczy się z jej zdaniem i traktuje ją równo. Na tym właśnie polega prawdziwe uczucie, nie na rozkazywaniu i pomiataniu sobą.

Troska o Ciebie

Troska błędnie bywa mieszana z kontrolą. W miłości troszczymy się o bliskich. Chcemy mieć pewność, że są bezpieczni, zdrowi, że nie dzieje się im żadna krzywda. Kochający mężczyzna będzie troszczył się o swoją kobietę. Pytał co u niej, czy wszystko w porządku. I wcale nie musi wydzwaniać co pięć minut.

Bezinteresowne zachowanie

Często nie dostrzegamy gestów, które są wyrazem głębokich uczuć. A mężczyźni potrafią mile zaskoczyć. Skoro facet, mimo zmęczenia ciężką pracą i brakiem dużej ilości czasu, przyjeżdża do Ciebie, by spędzić z Tobą choćby kilka minut, wiedz, że nie robi tego bez żadnego pokrycia emocjonalnego. Zależy mu na Tobie. Pewnie czuje więcej, niż Ci się wydaje. I takich bezinteresownych zachowań, jak podwiezienie Cię do pracy czy przywiezienie zakupów może być wiele. Wystarczy, że zaczniesz je dostrzegać.

Uczciwość przede wszystkim

facetPrzy szacunku, uczciwość to kolejny ważny aspekt związku. Uczciwy facet nie kryje się z tym, że spędził wieczór z kolegami przy dużej ilości alkoholu. Nie okłamuje swojej kobiety. Mówi jej o wszystkim, niczego nie ukrywa. W jakim celu miałby to robić? Wszelkie kłamstwa szybko mogą wyjść na jaw, dlatego lepiej być szczerym i uczciwym względem innych.

Katarzyna Antos

Komentarze (4)

pati25

6 lat temu

Często kobiety narzekają,że mężczyzna nie mówi jej „kocham Cię”.Mężczyźni nie potrafią wyrażać uczuć słowami.Swoje uczucia pokazują przy pomocy gestów,zachowań opisanych w artykule

Mindi

6 lat temu

Gdy mężczyzna tak się zachowuje i okazuje swoje uczucia czynem to nie musi mówić. Nigdy o tym nie myślałam wcześniej ale wyszłam za mąż zauroczona właśnie takim zachowaniem, od razu miał plany co do nas, był troskliwy, bezinteresowny i uczciwy. Więc zachęcam wolne panie aby przyjrzały się facetowi, z którym chcą spędzić życie.

Tess

6 lat temu

Mężczyźni są inni niż kobiety. Nie lubią okazywać tego co czują. Najbardziej widać, że mężczyzna kocha gdy dba i martwi się o kobietę.

    linea

    6 lat temu

    To fakt, większość mężczyzn nie lubi mówić o uczuciach, ale jeśli kochają to jest to widoczne w codziennym zachowaniu. W szacunku, w trosce czy w uczciwości.
    Chociaż często z tą uczciwością różnie bywa. Sama niejednokrotnie byłam świadkiem jak faceci chociażby podczas rozmowy telefonicznej z żoną ściemniają, aż przykro słuchać.

Zostaw komentarz