Warto zacząć wszystko od nowa! Porady dla mężczyzn

0
18
nowy początek

Twoja relacja z kobietą nie do końca rozwijała się tak, jak powinna. Obydwoje popełnialiście błędy. Ona nie zawsze potrafiła okazać ci miłość, ty z kolei byłeś dla niej szorstki i czasami niepotrzebnie wzbudzałeś w niej zazdrość. Warto zacząć wszystko od nowa! Naprawdę to możliwe, zwłaszcza gdy obydwoje wciąż za sobą tęsknicie, bo się kochacie.

Wyciągnijcie odpowiednie wnioski. Naprawdę warto zacząć wszystko od nowa!

Nowy start może wam pomóc. Zamiast powracać do tego, co było, wyciągnijcie odpowiednie wnioski z przeszłości i nauczeni doświadczeniem nie popełniajcie więcej tych samych błędów. Umówcie się na randkę i zachowujcie obydwoje tak, jakby to był wasz nowy początek.

Nie popełniajcie więcej tych samych błędów!

W czym zawiniłeś ty, a w czym ona? Ty byłeś chłodny, zdystansowany, czasem niepotrzebnie wzbudzałeś w niej zazdrość, nie potrafiłeś normalnie odpisać na wiadomość, za rzadko z nią wychodziłeś. Czekałeś, aż to ona wyjdzie z inicjatywą. Ona z kolei czekała, aż zrobisz to ty. Wkurzała się, że zachowujesz się w ten sposób i wiało od niej chłodem. Bała się do ciebie przytulić, nie wiedziała, czy po wspólnej nocy może dać ci całusa na dzień dobry. Na początku znajomości popełniła błąd, wybrała spotkanie ze znajomymi, a nie z tobą. Już wtedy poczułeś się odrzucony. Nie wiedziała, jak często może do ciebie pisać i zawracać ci głowę, tym bardziej, że często nie potrafiłeś normalnie jej odpisać. Obydwoje popełniliście błędy, nakręcaliście się zupełnie niepotrzebnie, na dodatek często pozwalaliście pokonać się strachowi. Zamiast się przytulić, to obydwoje baliście się, że za bardzo odkryjecie się przed drugą osobą i pokażecie jej, jak bardzo wam na niej zależy. Ona nie odzywała się po wspólnej nocy, bo nie chciała, żeby wyszło, że jesteś dla niej ważny. Ty uważałeś, że tylko się tobą zabawiła lub ewentualnie wypadłeś źle.

Po prostu się umówcie i nic sobie nie wypominajcie!

Jeśli jednak się kochacie, czujecie, że to może być ta jedyna, prawdziwa, gorąca miłość, która przytrafia się nielicznym, to dajcie sobie drugą szansę. Wiecie, w czym zawiniliście, wiecie, czego unikać. Nie wypominajcie sobie błędów, odrzućcie żal. Zacznijcie wszystko od nowa. Na początek umówcie się na spacer lub, jeśli czujecie potrzebę rozluźnienia, na piwo. Na pewno będzie wam łatwiej się dogadać, przełamać lody i nabrać odwagi. Dla lepszego porozumienia możecie zabrać ze sobą znajomych, to zawsze pomaga, jeśli jedna ze stron czuje się niezręcznie lub nie wie, czego może się spodziewać. Znajomi pomogą też ocenić szczerość intencji drugiej osoby, jej rzeczywiste zaangażowanie, zdiagnozować ewentualne opory.

Nie wstydźcie się okazywać sobie miłość!

Po miło spędzonym wieczorze pójdźcie na krótki spacer tylko we dwoje. Nie wstydźcie się romantycznych gestów. Dzięki wypitemu piwu powinno być wam nieco łatwiej przytulić się do drugiej osoby, złapać ją za rękę czy szczerze porozmawiać.  Niech ten czas przypomni wam dobre chwile i stanie się dobrym startem w przyszłość. Nie popełniajcie więcej tych samych błędów. Oddzielcie się od nich grubą kreską. Nauczcie się mówić o tym, gdy jest wam przyjemnie w łóżku. Przestańcie bać się oceny drugiej strony. W końcu się kochacie i nie zamierzacie skrzywdzić.  Tam, gdzie jest miłość, wybacza się pewną nieporadność, która pojawia się wraz z zaangażowaniem. Przecież nie stresujesz się każdą rozmową z obcą osobą.  Strach pojawia się, gdy w grę wchodzą uczucia, w tym miłość. Ale druga osoba nie ocenia was negatywnie za niezręczne sytuacje. Po prostu uwielbia spędzać razem czas.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ