Seks

Waniliowy seks – czy musi być nudny?

Waniliowy seks

Waniliowy seks uchodzi za nudny i pozbawiony emocji. Tymczasem wcale taki nie musi być. Wiele osób po prostu ceni sobie intymność i bliskość drugiej osoby, którą kocha na tyle mocno,  że nie potrzebuje trójkątów i pejczy, by zyskać pełną satysfakcję erotyczną.

Waniliowy seks nie musi być nudny

Waniliowy seks nie musi być nudny. Jego założenie opiera się na bliskości i czułości. Wcale nie oznacza to, że musimy go uprawiać w niedzielę wieczorem przy zgaszonym świetle, a najlepiej pod kołdrą. Nie ogranicza nas też co do pozycji, miejsc, przebieranek.  Waniliowy seks w ogóle nie jest tożsamy ze słowem nudny. Jego oryginalność może polegać na tym, że uprawiacie go na stole, w wannie, na krześle, dywanie, w samochodzie, na pralce. Próbujecie nowych pozycji, włączacie do tego seks oralny. Możecie nawet zdecydować się na seksowne przebieranki.

Gdy pociąg fizyczny jest naprawdę silny

Tak naprawdę waniliowy seks stanowi piękne ukoronowanie wzajemnego, silnego pociągu fizycznego. Gdy jesteście na siebie mocno napaleni, nie potrzebujecie nie wiadomo jakich podniet i dodatków, aby móc odbyć przyjemny i satysfakcjonujący seks. Pożądanie wręcz wisi w powietrzu i sprawia, że każdy seks jest wyjątkowy i szalenie podniecający.

Waniliowy seks to bliskość fizyczna osób, które czują do siebie coś więcej, w ich przypadku pociąg fizyczny jest bardzo silny, seksualne dopasowanie naprawdę wysokie, nie ma więc powodów, dla których trzeba by szukać dodatkowych bodźców w wykorzystywaniu przemocy.

Romantyczny seks, który uwielbiają kobiety

Istotą waniliowego seksu jest czułość, otwarcie na potrzeby drugiej osoby, chęć sprawienia jej przyjemności. Podczas erotycznych igraszek jest miejsce na pocałunki, przytulanie, rozgrzewający dotyk.  Tak naprawdę taki seks podoba się wielu kobietom, ponieważ zaspokaja ich potrzeby. Wiele pań do poczucia pełnej satysfakcji erotycznej musi czuć się pożądanymi i kochanymi. Czułość zaspokaja ich potrzeby, daje im szczęście oraz spełnienie. Poza tym czułość oraz gra wstępna są dla wielu kobiet silniej podniecającym bodźcem od samej penetracji.

Dodaj komentarz