Kobieta i mężczyzna Psychologia

Walentynki? Pora zaplanować idealną randkę!

idealna randka

Święto Zakochanych coraz bliżej a ty nie masz jeszcze pomysłu na idealną randkę? Walentynki to wyjątkowa okazja, więc warto obmyślić dokładny plan i zaskoczyć swojego partnera czy partnerkę.

Plan na Walentynki

Bez względu na to czy para zna się tydzień, miesiąc czy kilkanaście lat. Walentynki to święto miłości. Uczucia powinniśmy celebrować cały rok, ale w ten jeden dzień warto postarać się nieco bardziej. Odrobina kreatywności i wysiłku jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Dobrze opracowany plan na Walentynki to podstawa, jeśli chcemy zaskoczyć swoją drugą połówkę. Nasze podpowiedzi być może ułatwią wam to zadanie. Zaangażowanie zawsze jest doceniane, więc tym bardziej przyłóżmy się do zorganizowania idealnej randki marzeń.

Wybór miejsca na randkę

Wybór miejsca na randkę jest bardzo ważny. Nie idźmy jednak na łatwiznę, rezerwując stolik w ulubionej restauracji. Takie posuniecie jest bardzo bezpieczne, ale niestety oklepane. Chcąc zaskoczyć ukochaną czy ukochanego postarajmy się o niespodziankę. Być może nasza partnerka wspominała o koncercie jakiegoś zespołu lub dawno nie była w teatrze. Tego typu miejsca są również odpowiednie na randkę, więc czemu ne zabrać tam swojej kobiety. W każdym mieście znajdziemy ofertę kulturalną. Przegląd wydarzeń podsunie nam gotowe propozycje na spotkanie we dwoje. Liczmy się z tym, ze nie każdego zachwyca romantyczna atmosfera róż i serduszek. Czasem opcja nieco ekstremalnej czy nietypowej randki będzie lepszym rozwiązaniem niż tradycyjna kolacja przy świecach.

Drobne gesty i starania

Zawsze staramy się dla naszego partnera. Nie tylko dbamy o wygląd ale zawracamy także uwagę na zachowania. W Walentynki załóżmy ładną sukienkę, jeśli miejsce do którego się wybieramy jest ku temu odpowiednie. Wykonajmy makijaż i staranną fryzurę. Postarajmy się już od rana wprowadzić w miły nastrój. Kwiat zostawiony na poduszce, mały liścik na stole czy przygotowanie wyjątkowego śniadania do pracy to drobne gesty, które przypominają nam jak ważna jest dla nas druga osoba. Ich wykonanie nie zabierze nam wiele wysiłku, a efekt będzie piorunujący. Każdy chciałby zaczynać dzień w taki sposób. Postarajmy się o wyjątkową atmosferę, co pogłębi ekscytację oczekiwania na randkę. Kobiety uwielbiają dostawać prezenty. Nawet mały drobiazg w postaci kolczyków czy bukieciku kwiatów, kupionego w pobliskiej kwiaciarni będzie mile widziany. Nie musimy wydawać fortuny by uszczęśliwić drugą osobę. Liczy się przede wszystkim pomysł i pamięć. Ręcznie wykonana kartka czy kolaż wspólnych zdjęć to sentymentalne prezenty, które pozostaną na długo w naszej pamięci. A kto wie, może za kilkadziesiąt lat będziemy wspominać ich historię razem ze swoimi dziećmi czy wnukami.

prezentyPomysłów na randkę w Walentynki jest mnóstwo. Sami najlepiej znamy swoje połówki i wiemy czym je zaskoczyć. Pamiętajmy o dobrej organizacji i kreatywności. Wtedy na pewno wywołamy ogromne zaskoczenie i uśmiech na twarzy bliskiej nam osoby. Kochajmy się i bądźmy szczęśliwi, nie tylko w Walentynki!

Katarzyna Antos

Komentarze (2)

dulcynea

5 lat temu

Nie będę ignorować tego święta. A w związku z tym , że przypada w niedzielę przygotuję kolację przy świecach. Tylko bez wina , bo jest post więc ja nie piję alkoholu.

pati25

5 lat temu

Artykuł podsuwa nam pomysły.Możemy z nich skorzystać lub nie.Zresztą każda ma swój pomysł na spędzenie Walentynek.Wie jak uszczęśliwić swojego partnera 🙂

Zostaw komentarz