Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Wakacyjny makijaż: Benefit Precisely, My Brow Pencil

Benefit Precisely, My Brow Pencil

Marka Benefit słynie z dobrych kosmetyków do makijażu brwi. Jej pomady, kredki i tusze już zyskały status produktów kultowych. Nasze redaktorki miały okazję przetestować Benefit Precisely, My Brow Pencil. Jak sprawdził się ów kosmetyk?

Kolor

Benefit Precisely, My Brow Pencil jest dostępna w wielu wersjach kolorystycznych. My  miałyśmy okazję używać średniego, lekko ciepłego brązu, który kryje się pod numerem 03. Jest on idealny dla szatynek. Niemniej w ofercie marki znajdziemy też chłodniejsze kredki zarówno ciemniejsze, jak i jaśniejsze od 03.

Benefit ultraprecyzyjna kredka do brwi

Pigmentacja

Benefit Precisely, My Brow Pencil charakteryzuje się średnią pigmentacją. Jest to zaletą, ponieważ nie każda z nas ma wprawną rękę. Lepiej  budować efekt poprzez dokładanie kosmetyku niż za mocno wyrysować sobie brwi.  Dzięki średniej pigmentacji kredka w naturalny sposób wypełnia luki między włoskami, zagęszczając je optycznie.

Benefit Precisely, My Brow Pencil

Twardość

To niewątpliwie najtwardsza kredka, jaką miałyśmy, ma to jednak swoją zaletę. Makijaż brwi nie rozpuszcza się w ciągu dnia nawet w upalne dni. Nie spływa wraz z potem i nie rozciera się w wyniku dotykania łuków brwiowych. Jednocześnie twardość rysika pozwala na uzyskanie naturalnego, nieprzerysowanego efektu. Tutaj zwyczajnie nie można nałożyć sobie za dużo produktu.

 

Benefit Precisely, My Brow Pencil

Precyzja

Ultrapreczyzjna kredka do brwi Benefit  ma naprawdę cieniutką, automatycznie wysuwaną końcówkę, która jest bardzo twarda. Zapewnia to ogromną precyzję podczas malowania. Przy użyciu omawianej kredki można domalować sobie pojedyncze włoski.

Trwałość

Na naszych łukach brwiowych kredka Benefit utrzymuje się aż do wieczornego demakijażu płynem micelarnym. Produkt nie rozmazuje się w ciągu dnia ani nie spływa wraz z potem.

Opakowanie

Na uwagę zasługuje design kosmetyków Benefit. Kredkę zamknięto w srebrnym ołówku. Jeden z jego końców skrywa grzebyczek do rozczesywania włosków i ich układania, drugi zaś rysik do malowania brwi.

Cena i dostępność

Kosmetyki Benefit są dostępne wyłącznie w perfumerii Sephora. Benefit Precisely, My Brow Pencil kosztuje 132 zł.

Komentarze (3)

alibabka

4 lata temu

Takiej kredki do brwi jeszcze nie miałam, ale wolę tego typu kosmetyki od pomady itp. Są dużo prostsze w aplikacji:)

Zostaw komentarz