Kultura Styl życia

W słońcu Kalifornii – Caroline Evans

W słońcu Kalifornii

Szukasz wartościowego romansu na wakacyjny wyjazd? Koniecznie sięgnij po powieść W słońcu Kalifornii autorstwa Caroline Evans. Ta książka zabierze cię w niezapomnianą podróż i skłoni do refleksji.

Kalifornia – idealne miejsce na wypoczynek i nie tylko

Kalifornia to dość niezwykłe miejsce na Ziemi. Zachwyca cudownymi widokami, pięknym słońcem, kusi wypoczynkiem na rajskiej plaży, na której można podziwiać delfiny. To także miejsce, gdzie można spotkać miłość na całe życie i zacząć jego kolejny etap.

Gdy kobieta z przeszłością spotyka mężczyznę z bagażem doświadczeń

Ann Steward to kobieta z przeszłością, która postanawia zostać singielką z wyboru. Tak jest jej lepiej i bezpieczniej. Jednak los ma dla niej nieco inne plany. Ann w celach służbowych udaje się do Kalifornii.  Tam nad brzegiem oceanu spotyka pewnego tajemniczego mężczyznę, który okazuje się niezwykle intrygującym przystojniakiem. Od tej pory Ann nieustannie trafia na Jeffa. Los zdecydowanie chce ich ze sobą połączyć. Między głównymi bohaterami występuje prawdziwe porozumienie dusz. Ann okazuje się dla Jeffa niezwykle intrygującą kobietą, którą pragnie bliżej poznać. Każde z nich ma swoje życie, pracę, na dodatek dzielą ich na co dzień setki mil. Czy to uczucie ma jakiekolwiek szanse na przetrwanie? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w powieści W słońcu Kalifornii.

Romans inny niż reszta

Caroline Evans oddała w ręce czytelników klasyczny romans, który jednak różni się od większości brakiem ludzkiej naiwności. Główni bohaterowie są po przejściach, więc stali się ostrożni przy podejmowaniu decyzji. Sceneria powieści jest niezwykle romantyczna, jednak nawet i tutaj dosięgają bohaterów problemy. Jeff pracuje nad tajemniczą sprawą, a Ann skrywa w sobie pamięć o trudnych wydarzeniach z przeszłości.

W powieści Caroline Evans pojawiło się wiele ciekawych wątków pobocznych. W związku z tym, iż nie zostały one w pełni rozwinięte w powieści W słońcu Kalifornii, mam nadzieję, że książka ta doczeka się swojej kontynuacji. Kolejna część także mogłaby się okazać fascynującą lekturą.

Komentarze (4)

Zostaw komentarz