Kultura Styl życia

W kajdankach miłości – K. Bromberg

W kajdankach miłości

W kajdankach miłości to pierwszy tom cyklu o trzech braciach – Grancie, Graysonie i Gradym, K. Bromberg zabiera nas w niezwykłą podróż, podczas której poznamy trzy wyjątkowe historie. Pierwsza część została poświęcona Grantowi.

Historia zakochanego i zdeterminowanego policjanta

Główny bohater powieści W kajdankach miłości poszedł w ślady ojca i na co dzień pracuje jako policjant.  Grant przed laty, gdy chodził do szkoły, przyjaźnił się z Emerson. Zawiódł jednak swoją koleżankę i ta opuściła szkołę. Po latach ich drogi się krzyżują, ale Emerson wciąż ma do niego ogromny żal za słowo złamane przed laty.

Żal mający swoje źródło przed laty

Emerson znajduje się w trudnej sytuacji. Z jednej strony jest zauroczona Grantem, który wyrósł na przystojnego mężczyznę. Z drugiej czuje się przez niego skrzywdzona i nie potrafi mu wybaczyć doznanych w przeszłości krzywd. Mężczyzna przypomina jej o cierpieniu, którego doznała przed 20 laty.

Miłość, która przetrwała upływ czasu

Grant nie zamierza jednak łatwo rezygnować z Emerson. W końcu kiedyś byli najlepszymi przyjaciółmi. Jego mama marzyła, że tych dwoje maluchów po latach stanie na ślubnym kobiercu.  Gdy Emerson wraca do miasta, Grant wie, że zrobi wszystko, by ją odzyskać. Nawet gdyby miało to oznaczać zakucie jej w kajdanki.

W kajdankach miłości – piękna historia dwojga ludzi

W kajdankach miłości to historia, która pokazuje, że pewnym uczuciom, kiedy te są naprawdę silne i piękne, warto dać drugą szansę. Grant nie zapomniał o Emerson, ona także coś do niego czuje.  Dzięki determinacji mężczyzny istnieje spora szansa na to, że to, co kiedyś ich łączyło, powróci w nowej, pięknej odsłonie. Czytając książkę K. Bromberg, zaczynamy marzyć o facecie gotowym do walki o nasze względy. O mężczyźnie, który nie zraża się drobnymi niepowodzeniami. Dziś takich facetów jest niewielu, powieść W kajdankach miłości pozwala odzyskać wiarę w ich istnienie.

Komentarze

Zostaw komentarz