Kultura Styl życia

W jego oczach – AT. Michalak

W jego oczach

W jego oczach stanowi debiut literacki AT. Michalak. Ten okazał się niezwykle udany. Historia miłosna ukazana na kartach książki intryguje i wzrusza. Dlaczego warto sięgnąć po tę powieść?

Niecodzienne pragnienie młodej kobiety

Mia jest młodą, pracowitą kobietą. Ma ona dość niecodzienne marzenie. Pragnie dostać się do prestiżowego klubu MMA w Nowym Jorku. Aby móc zrealizować swoje plany, Mia musi na nie zarobić i to niemało. Młoda kobieta nie ma zamożnych rodziców, którzy udzieliliby jej niezbędnego wsparcia finansowego.  Do wszystkiego musi dojść własną, ciężką pracą.

Mężczyzna traktujący kobiety przedmiotowo

W poszukiwaniu dobrze płatnej posady udaje się do Dereka, właściciela klubu. Mężczyzna posiada naturę typowego samca alfa. Zmienia kobiety jak rękawiczki, zabawia się z nimi, po czym bezlitośnie je porzuca. Na dodatek nie znosi sprzeciwu, wszystko ma być tak, jak sobie zaplanował.

Niełatwo jest wykorzenić złe nawyki

Gdy Derek poznaje Mię, czuje, jak zaczyna kiełkować w nim nieznane wcześniej uczucie. Niestety, nie umie poradzić sobie z własnymi emocjami, niełatwo jest bowiem zmienić zakorzenione głęboko w sobie nawyki. Z kolei Mia zdaje sobie sprawę z natury Dereka. Nie chce angażować się w relację, dla której nie ma żadnej przyszłości. Woli unikać sytuacji, które wprost prowadzą do cierpienia.

Romans idealny na lato

W jego oczach to nietypowa historia o ludzkich namiętnościach. Powieść ta intryguje i wzrusza. Bywa też nieprzewidywalna dzięki nieoczekiwanym zwrotom akcji. Bohaterowie bowiem nie zawsze są konsekwentni w swoich decyzjach i nierzadko nas zaskakują swoimi wyborami.  W jego oczach to książka, która idealnie nadaje się na wakacyjną lekturę. Jest dość lekka i przyjemna, czyta się ją naprawdę szybko. AT. Michalak stworzyła niezwykle ciekawą historię. Z niecierpliwością czekam na kolejne powieści jej autorstwa.

Komentarze (3)

Rosia58

3 lata temu

Mam nadzieję, że główny bohater zmieni swoje podejście do kobiet. Nie cierpię takich mężczyzn, którzy traktują kobiety przedmiotowo.

Zostaw komentarz