Kultura Styl życia

Vincent Boys – Abbi Glines

Vincent Boys

Abbi Glines jest autorką wielu poczytnych powieści zaliczanych do new adult. Czyta się je niezwykle przyjemnie.  To książki, które napawają optymizmem i pozwalają oderwać się od codzienności po ciężkim dniu.  Są to powieści lekkie, a jednocześnie umilające czas i niosące ze sobą pewne przesłanie. Jaką historię ukazała Abbi Glines w książce Vincent Boys?

Trójkąt miłosny młodych ludzi

Vincent Boys to powieść, w której mamy do czynienia z trójkątem miłosnym.  Ashton to młoda kobieta, o której względy zabiegają dwaj kuzyni: Sawyer i Beau. Przy czym ten drugi uchodzi za bad boya i to nie bez powodu.

Ashton wiedzie z pozoru szczęśliwe życie. Koleżanki zazdroszczą jej związku z Sawyerem, po którym widać, że wpadł po same uszy. Chłopak kocha Ashton, jest niezwykle odpowiedzialny i poukładany. Niestety, w ich związku brakuje chemii, namiętności i spontaniczności. Wszystko jest takie poprawne, a zarazem pozbawione emocji.  Pod nieobecność Sawyera zaczyna iskrzyć między Ashton a Beau. Dziewczyna zawsze miała do niego słabość, ale wzbraniała się przed tym uczuciem, ponieważ sporo ich dzieliło. Poza tym nie chciała stać się przyczyną niezgody między kuzynami.

Płomienna miłość czy związek z rozsądku – co wybierze Ashton?

Piękna Ashton czuje, że znalazła się w potrzasku. Musi podjąć decyzję dotyczącą swojego związku. Każda pociąga za sobą poważne konsekwencje. Jeśli zostanie przy Sawyerze, unieszczęśliwi całą trójkę, nie kocha bowiem swojego chłopaka, czuje się przy nim znużona. W ich związku brakuje ognia, który nadawałby mu charakter. Co innego relacja z Beau. Kuzyn Sawyer nie jest grzecznym facetem, ten przystojny diabełek budzi jednak silne emocje u Ashton. Jednak gdy ta wybierze płomienne uczucie, skrzywdzi Sawyera i skłóci spokrewnionych ze sobą mężczyzn.

Vincent Boys – książka idealna na jesienne wieczory

Vincent Boys to powieść, którą czyta się niepostrzeżenie. Po kilku godzinach czytelnik dobija do końca i jest zaskoczony, że poznał już całą historię. Dobrze, że Abbi Glines  stworzyła całą serię. Ci, co odczuwają niedosyt, niebawem będą mogli zapoznać się z kolejnym tomem Vincent Boys. To książka idealna na jesienne wieczory, które są stanowczo za długie i nie nastrajają zbyt pozytywnie. To powieść, która sprawi, że twoje życie na chwilę nabierze barw i zapomnisz o szarudze za oknem. Jeśli szukasz książki, który nastawi cię pozytywnie do życia, koniecznie sięgnij po Vincent Boys.

Komentarze

Zostaw komentarz