Gorący temat! Kultura Styl życia

Uwikłani. Grzeszne noce – Laurelin Paige

uwikłani grzeszne noce

Szukasz powieści erotycznej utrzymanej w romantycznym klimacie, której akcja toczy się wartko? Laurelin Paige pisze tego rodzaju książki, angażując uwagę swoich czytelniczek od pierwszej do ostatniej strony. Dlaczego warto sięgnąć po powieść Uwikłani. Grzeszne noce?

Powieść o kipiącym pożądaniu pracoholiczki

Główną bohaterką książki jest Norma, która odnosi liczne sukcesy zawodowe. Kobieta pracuje jako dyrektorka finansowa wielkiej firmy. Niestety, tak się pechowo składa, że zakochuje się w swoim szefie, Hudsonie. Gdy wyznaje mu swoje uczucie, ten ją odrzuca. Do zranionych uczuć dochodzi jeszcze pożądanie, które nie może znaleźć ujścia.

Zabawa w uległą

Gdy Norma stoi smutna w firmie, jej asystent, Boyd, rozpoczyna rozmowę. Tonem nieznoszącym sprzeciwu żąda od niej wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Norma tłumaczy mu, że zakochała się w niewłaściwym mężczyźnie. Boyd podkreśla, że Hudson nie jest mężczyzną dla niej. Ona należy do silnych, dominujących kobiet, które pragną robić karierę. Hudson jest taki sam i ciągle by z nią rywalizował. Boyd twierdzi, że Norma potrzebuje silnego mężczyzny, który ją zdominuje w łóżku. Proponuje swojej szefowej odgrywanie roli uległej i wysyła ją do biura z kserokopiarką. Każe jej zdjąć majtki, podciągnąć sukienkę i oprzeć się o biurko. Ma czekać tak długo, aż przyjdzie i w milczeniu wypełniać jego polecenia.

Norma, choć jej firma nie akceptuje romansów w pracy, godzi się na taki układ. Jest spragniona seksu i bardzo podniecona. Choć w biurze robi się naprawdę gorąco, Boyd nie odbywa z nią stosunku, tylko roznieca ogień w swojej szefowej. To jeszcze bardziej frustruje Normę.

Czy romans w pracy zawsze musi oznaczać problemy?

Kobieta jest przekonana, że wyznanie miłości i pieszczoty z Boydem sprawią, że przyjdzie jej szukać pracy gdzie indziej. Tymczasem obydwoje mężczyźni nie wracają do zaistniałej, niezbyt komfortowej sytuacji. Boyd podkreśla, że Norma jest szefową na swoim terytorium i ich erotyczne igraszki tego nie zmieniają.

Związek z młodszym mężczyzną

Tak mija czas, Norma jest przekonana, że seks z Boydem to już temat zamknięty. Podczas wyjazdu do Montrealu jej asystent postanawia opracować warunki ich znajomości. Norma przystaje na nie i rozpoczyna nie tylko romans, ale też związek ze swoim podwładnym. Nie przeszkadza jej to, że Boyd jest od niej o 8 lat młodszy. Mężczyzna silnie ją pociąga, jest dla niej atrakcyjny fizycznie, intelektualnie oraz emocjonalnie.

Jak zakończy się znajomość Normy i Boyda? Co zrobi szef, gdy odkryje, że jego najlepsza pracownica ma romans z podwładnym? Czy Norma stanie się w końcu uległą i zacznie uprawiać tradycyjny seks z Boydem, który podkreśla, że dopóki kobieta będzie chciała rządzić w związku, to nic z tego nie wyjdzie?

Uwikłani. Grzeszne noce – romantyczna powieść erotyczna

Uwikłani. Grzeszne noce to świetnie skonstruowana powieść erotyczna, która stopniuje podniecenie. Laurelin Paige zadbała o to, by książka niosła ze sobą jakieś przesłanie poza seksem, a jednocześnie nie była ciężka w odbiorze. Pokazuje, jak życie DDA bywa skomplikowane. Norma całe życie boi się, że nie jest dość doskonała i pracuje w pocie czoła, by udowodnić swoją przydatność dla firmy. Zapomina przy tym, jak ważna jest miłość, której nie sposób niczym zastąpić. W powieści Uwikłani. Grzeszne noce znajdziemy gorące sceny erotyczne, które jednak są lekkie, okraszone romantyzmem. Widać, że książkę napisała kobieta. Powieść Laurelin Paige jest cienka, dlatego stanowi doskonałe rozwiązanie na letnie popołudnie i wygrzewanie się na słońcu.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz