Miłość i związki

Urocze gesty faceta, które czynią randkę udaną

Urocze gesty faceta, które czynią randkę udaną

Czasem spotykasz się z facetem i stwierdzasz, że trafił ci się prawdziwy słodziak. Kiedy indziej umawiasz się z mężczyznami i żaden nie spełnia twoich standardów.  To właśnie kwestia drobiazgów, bo to od nich zależy atmosfera podczas randki. Przedstawiamy urocze gesty faceta, które czynią randkę udaną.

Dobra kolacja

Gdy idziecie razem na coś pysznego, to nie musi być kolacja w drogiej restauracji, ale np. smaczna pizza lub kolacja przygotowanego przez faceta.  Dobre jedzenie zbliża ludzi do siebie i jednocześnie pokazuje, na ile druga osoba przejmuje się głupotami. Jeśli obydwoje potraficie zjeść pizzę, zachwycając się jej smakiem, nie przeliczacie ilości na wartość kaloryczną, to jesteście otwarci i wyluzowani. Wbrew pozorom w dzisiejszych czasach nie jest to zbyt częste.

Komplementy

Naprawdę sporo się starałaś, aby wypaść dobrze na randce. Spędziłaś przed lustrem długie godziny. Dlatego miło, gdy on potrafi to docenić i już na samym początku mówi ci, że pięknie dziś wyglądasz.  Spróbuj mu też powiedzieć jakiś szczery komplement, bo mężczyźni również potrzebują być docenieni przez kobietę.

Stały kontakt

Gdy on codziennie do ciebie pisze nawet krótkie wiadomości, to czujesz się bezpiecznie. Poza tym takie rozmowy sprzyjają budowaniu więzi. Wiesz, że on naprawdę codziennie o tobie myśli i jesteś ważną osobę w jego życiu, w końcu interesuje go, co porabiasz.

Przygody

To właśnie one zbliżają do siebie ludzi. Jeśli podczas waszego spotkania wydarzyło się coś wyjątkowego, np. zobaczyliście ciekawą budowlę i pod nią podjechaliście, to dobry znak. Macie już coś wyjątkowego godnego wspominania.

Równouprawnienie

On nie ma nic przeciwko temu, abyś ty pisała do niego pierwsza i proponowała spotkania, dzieliła się domowymi obowiązkami, a  jednocześnie zawsze jest dżentelmenem. Szanuje twój intelekt i równouprawnienie, ale też przepuszcza cię w drzwiach i odsuwa krzesło.  To jest takie słodkie.

Wspólne zainteresowania

Gdy macie coś, co interesuje was oboje. Może to być ulubiona bajka z dzieciństwa, ulubione danie, ulubiony autor. To zawsze jest miłe, gdy obydwoje stwierdzacie, że coś was łączy.

Zapach

Gdy on używa wody toaletowej, która kojarzy ci się wyłącznie z jego osobą. Jest bardzo męska, charakterystyczna i pasująca do niego. Idealnie zgrywa się z zapachem jego skóry.

Dbanie o siebie

On zawsze przychodzi zadbany na waszą randkę. Pachnie wciąż żelem pod prysznic, ma wyprasowaną koszulę i czyste buty. Jego wygląd nie budzi zastrzeżeń. Wtedy wiesz, że on stara się dla ciebie wyglądać atrakcyjnie.

Małe niespodzianki

To słodkie, gdy mężczyzna nagle urządza spontaniczne karaoke, taniec na ulicy, po drodze kupuje ci kwiatka etc. To sprawia, że spotkania z nim nigdy nie są nudne, a ty czujesz się adorowana.

Ciekawość

On naprawdę chce wiedzieć, jak spędziłaś dzień, co robiłaś w pracy, jak udało się wyjście z przyjaciółmi. To dobrze o nim świadczy, bo w dzisiejszych czasach mało kto szczerze interesuje się życiem drugiej osoby.

Odprowadza cię do domu

Kobiety lubią być odprowadzone pod dom, choć dziś może to wydawać się staroświeckie. Jednak nawet w taksówce nie możemy czuć się bezpieczne, a samotny powrót do domu autobusem także niesie ze sobą zagrożenie. Chcemy czuć, że obok nas jest ktoś, kto nas obroni i szczerze się o nas troszczy.

SMS na dobranoc

Kobiety bardzo lubią otrzymywać wiadomości od mężczyzn, zwłaszcza te z życzeniami słodkich snów.  Dlatego facet, który takie wysyła, jawi się jako słodziak.

Dodaj komentarz