Seks

Ulubione pozycje seksualne mężczyzn

ulubione pozycje seksualne mężczyzn

Wiemy już, jakie pozycje seksualne lubią kobiety. Nie wszystkie jednak pokrywają się z upodobaniami panów. Sprawdźmy, co kręci facetów. Przedstawiamy ulubione pozycje seksualne mężczyzn.

Pozycja misjonarska

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni uwielbiają tę pozycję. Nie powinniśmy się temu dziwić. Panie cenią pozycję misjonarską za to, że można podczas niej całować się z partnerem, patrzeć mu w oczy i przytulać się do niego. Mężczyźni z kolei uwielbiają ją za możliwość dominacji. To właśnie oni kontrolują intensywność doznań. W pozycji misjonarskiej można wprowadzić penisa naprawdę głęboko, co pozwala utrzymać mocną erekcję. To rozwiązanie najczęściej wybierane przez kochanków. Pozycja misjonarska nie sprawdzi się, gdy mężczyzna będzie miał sporą nadwagę, a kobieta będzie lekka. Seks w tej pozycji będzie dla niej mocno niekomfortowy.

Pozycja Flatiron

Kobieta w pozycji Flatiron kładzie się na brzuchu, po czym lekko podnosi biodra. Jest to kolejna pozycja zapewniająca mężczyznom dominację. Na dodatek w pozycji Flatiron penetracja jest głębsza niż w misjonarskiej.

Ulubione pozycje seksualne mężczyzn. Pozycja motyl

To kolejna ulubiona pozycja seksualna mężczyzn, ponieważ sprawdza się niezależnie od wielkości członka. W tej pozycji kobieta leży wygodnie na plecach, mężczyzna klęka przed nią, rozchyla jej nogi i wprowadza członka do pochwy. Następnie podczas penetracji przetrzymuje jej uda.  Panie lubią pozycję typu motyl, gdyż nie jest skomplikowana i zapewnia bliskość z partnerem. W jej trakcie można się namiętnie całować, dotykać i pieścić.

Pozycja na jeźdźca

W tej pozycji mężczyzna leży na plecach, a kobieta znajduje się u góry. To ona kontroluje głębokość i tempo penetracji. Kobiecie łatwo uzyskać orgazm w tej pozycji. Gdy czuje reakcje zachodzące w jej organizmie, zawsze może podkręcić tempo. Panowie lubią pozycję na jeźdźca, gdyż mogą podziwiać ciało kobiety. Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni to wzrokowcy.  Pozycja na jeźdźca jest także świetna dla par, w których to kobieta jest dużo lżejsza od partnera, a on boryka się ze znaczną nadwagą.

Pozycja ślimaka

W pozycji ślimaka kobieta kładzie się na plecach, po czym podciąga nogi pod klatkę piersiową, a stopy kładzie na klacie kochanka. Mężczyzna dokonuje penetracji podczas klęczenia, kiedy to zachowuje równowagę, podpierając się na rękach.  Dochodzi tutaj do głębokiej penetracji i dość intensywnej stymulacji. Przy czym, zanim wybierzecie pozycję ślimaka, powinniście postawić na naprawdę długą grę wstępną, aby pochwa kobiety była solidnie nawilżona. W przeciwnym wypadku dojdzie do nieprzyjemnych otarć.

Pozycja kwiat Lotosu

Jest to podobno najłatwiejsza pozycja w Kamasutrze, od której wiele par zaczyna swoją przygodę z tą starożytną księgą.  Mężczyzna siada, krzyżując nogi, partnerka siada na nim okrakiem i oplata go biodrami.  To ona kontroluje intensywność i głębokość penetracji.  Pozycja kwiat Lotosu jest uwielbiana przez panie, gdyż pozwala na pocałunki i pieszczoty piersi.

Dodaj komentarz