Ujawniamy męskie sekrety

męskie sekrety

Panowie zapewne wstydzą się większości z poniższych punktów, zresztą  zupełnie niepotrzebnie. Od niego tych rzeczy się nie dowiesz. Ujawniamy męskie sekrety, które rzucają nowe światło na znanych ci facetów.

Godziny spędzone w łazience

Nie są tylko twoją domeną, żaden facet się nie przyzna, że tyle czasu poświęca swojemu wyglądowi, bo nie chce wyjść na geja, ale prawda jest taka, że oni też chcą się podobać. Układanie włosów, przycinanie zarostu itp. potrafi zająć sporo czasu.

Komplementy nie są zarezerwowane tylko dla kobiet

On też chce usłyszeć, że świetnie wygląda w nowej koszuli, że ma cudowną klatę etc. Prawda jest taka, że każdy człowiek, niezależnie od płci, potrzebuje komplementów jak kania dżdżu.  Nie bój się mówić mu miłych rzeczy. On z pewnością się  z nich ucieszy, nawet jeśli ci tego wprost nie okaże.

On bardzo przeżywa wasze kłótnie

Dużo mocniej niż ty. Owszem, ty także nie lubisz się z nim sprzeczać, bo go kochasz, ale masz lepszy wgląd  do swoich emocji. Wiesz, jak je kontrolować.  Gdy jesteś zła, rozmawiasz z przyjaciółką, pozbywasz się złej energii, szukasz rozwiązań i kładziesz się spać z przeświadczeniem, że wszystko się jakoś ułoży. On natomiast traktuje to jako perspektywę zawalenia się jego świata, bo bardzo mocno cię kocha i nie chce cię stracić przez durną sprzeczkę. Wiedz, że on żałuje wszystkiego, co zrobił, wywołując twoje niezadowolenie.

Płacze z powodu kobiet

Facet też płacze, gdy jest mu smutno. A najczęściej do łez doprowadzamy mężczyzn my same. Gdy jesteśmy na nich oschłe, bo czymś nas urazili, fundujemy im ciche dni lub w złości powiemy, że nie wiemy, czy to wszystko ma jakikolwiek sens, on mocno to przeżywa.  Tak też się dzieje, gdy on się zakocha, a nie jest pewny, czy to uczucie jest odwzajemnione.

Potrafią długo rozmawiać przez telefon

Mężczyźni twierdzą, że to my jesteśmy gadułami, które godzinami wiszą na smartfonie, tymczasem samo sporo rozmawiają z kolegami i mamą;) Jak widać, każdy czasem potrzebuje dłuższej rozmowy, ale nie każdy umie się do tego przyznać.

Każdy facet chce zarabiać więcej

Niezależnie od tego, ile wynosi jego obecna pensja. Dopóki jednak pieniądze nie stają się sensem jego życia, to nie masz powodów do obaw. Przyznaj sama, gdybyś miała otrzymać 1000 zł podwyżki, to chętnie przytuliłabyś tę kwotę, robiąc z niej użytek. On jednak musi wiedzieć, że relacje z tobą czy przyjaciółmi są ważniejsze od kasy.

Ogląda swojego penisa

I robi to kilka razy w tygodniu. Sprawdza, czy wszystko z nim w porządku. Ocenia jego długość i grubość, jednocześnie zastanawiając się, czy takie gabaryty ci wystarczają. Ewentualnie, czy nie wyrządza ci nimi krzywdy w trakcie penetracji.

Ogląda porno od gimnazjum

Mężczyźni zaczynają oglądać filmy erotyczne od gimnazjum, niektórzy po raz pierwszy sięgają po nie nawet pod koniec podstawówki. Cóż, nie ma w tym niczego dziwnego. To normalne, że w pewnym wieku seksualność staje się dla nas ważna.

Co trzeci goli się w miejscach intymnych

Zależy mu bowiem na utrzymaniu higieny, poza tym nie chciałby, abyś zraziła się jego buszem. Jakby tego było mało, ogolone miejsca intymne sprawiają, że penis wydaje się większy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ