Seks

Udany seks oczami kobiet

udany seks

Mężczyzna mówiąc o udanym seksie, ma nierzadko co innego na myśli niż kobieta. Panie zwracają uwagę na inne czynniki niż faceci. Jak wygląda udany seks oczami kobiet? Czego potrzebują panie, by osiągnąć satysfakcję w łóżku?

Czułość

Mężczyźni często nie rozumieją, o co chodzi kobietom, które domagają się więcej czułości podczas seksu. Tymczasem dla pań namiętne pocałunki, przytulanie, pieszczoty piersi, ud i pośladków to nie tylko źródło fizycznej przyjemności, ale też sposób budowania więzi emocjonalnej. Kobiety chętnie idą do łóżka z facetem, który dba o zaspokojenie ich potrzeb związanych z intymnością. Jeśli mężczyzna chętnie całuje je podczas seksu, często przytula i pamięta o pieszczotach składających się na grę wstępną, to może być pewny, że partnerce jest mu z nim bardzo dobrze. Kobiety mają cieńszą skórę, dlatego delikatny dotyk z gry wstępnej potrafi doprowadzić je do rozkoszy. Do tego dochodzi jeszcze czynnik emocjonalny. Gdy dotyka nas facet, który jest nam bliski, to jego pieszczoty i pocałunki doprowadzają nas do szaleństwa.

Udany seks oczami kobiet. Delikatność

Wystarczy obejrzeć i porównać filmy erotyczne skierowane do mężczyzn oraz te dla kobiet, by zauważyć, jak bardzo różnimy się w kwestii podejścia do delikatności. Panie mają cieńszą skórę, przez co są dużo wrażliwsze na dotyk. Mężczyźni często nie zdają sobie z tego sprawy. Na szczęście nie wszyscy faceci tak mają. Niektórzy są dla nas naprawdę delikatni, w rezultacie nic nas nie boli, a rano nie mamy siniaków. Taki facet to prawdziwy skarb, z którym chętnie uprawiamy seks. W filmach erotycznych adresowanych do kobiet aktorzy są bardzo delikatni dla swoich partnerek. Dbają o grę wstępną, całują je namiętnie, przytulają, nie podduszają, nie dają klapsów w tyłek. Mężczyzna szukający inspiracji erotycznych powinien obejrzeć filmy dla pań.

Wyrozumiałość

Kobiety uważają, że seks jest udany, gdy uprawiają go z wyrozumiałym mężczyzną. Kimś, kto nie rzuca fochów, gdy coś nie pójdzie zgodnie z planem. Nie ma lepszego seksu niż ten spontaniczny, w którym niczym się nie przejmujemy i staramy się cieszyć chwilą, pieszcząc się nawzajem. Wzajemna wyrozumiałość to podstawa. Luz i podejście: nie wyszukana technika, lecz bliskość i czułość dają satysfakcję, to najlepsze, co może nam się przytrafić.

Akceptacja

Udany seks ma miejsce wówczas, gdy czujemy się w pełni akceptowane przez mężczyznę. Wiemy, że ten nie wypomni nam oponki na brzuchu ani innych mankamentów urody. Możemy się wówczas w pełni przed nim otworzyć i skupić na przyjemności. Akceptacja pobudza też naszą kreatywność i dodaje nam odwagi oraz sprawia, że nabieramy większą ochotę na seks.

Silny pociąg fizyczny

Jednym z czynników składających się na udany seks jest silny pociąg fizyczny. Gdy mężczyzna naprawdę nas kręci i budzi silne pożądanie, wystarczy subtelny dotyk, by znaleźć się o krok od spełnienia. Dotyk faceta po prostu nas elektryzuje. Chemia jest tak duża, że sam fakt, iż jesteśmy w jego ramionach, całujemy się i możemy poczuć ciepło jego nagiej skóry, dostarcza nam ogromnej satysfakcji.

Seks z ukochanym mężczyzną

Dla kobiet seks jest cudowny wówczas, gdy uprawiają go z ukochanym mężczyzną. Z kimś, kto jest nam szczególnie bliski, można dosłownie sięgnąć gwiazd. Uwielbiamy swój dotyk, jesteśmy dla siebie wyrozumiali, w pełni się akceptujemy i nie brakuje między nami czułości. Seks nie jest mechaniczny, przypomina kochanie się.

Przytulanie tuż po

Dla kobiet bardzo ważne jest to, co następuje po seksie. Mężczyzna odwracając się plecami lub odpalając komputer, może zepsuć całą atmosferę i sprawić, że wspólny seks przejdzie do historii jako nieudany, choć pod względem technicznym wszystko poszło zgodnie z planem. Cóż, dla pań bardzo ważne są emocje, a tych dostarczają takie gesty jak przytulanie i całowanie po seksie.

Dodaj komentarz