Miłość i związki

Tylko ją kocham i chciałbym się z nią pogodzić

Tylko ją kocham i chciałbym się z nią pogodzić

Często pewne wnioski i spostrzeżenia przychodzą dopiero z czasem.  Wtedy mężczyzna jest w stanie powiedzieć: tylko ją kocham i chciałbym się z nią pogodzić. Niestety, wielu facetów nie robi nic, aby zmienić swoją sytuację, zakładając, że ona i tak ich nie zechce. Spotkają się z odrzuceniem i to nie będzie miłe. Tymczasem kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Miłość nie przychodzi, gdy tego chcemy

Pomyśl o tym inaczej niż do tej pory. Tylko ją kochasz, niełatwo jest obdarzyć kogoś uczuciem, bo ono nie przychodzi na zawołanie. Z nią było ci wyjątkowo dobrze. Okazała się wartościową kobietą, dziś takową trudno spotkać. Ona oczarowała cię swoją inteligencją, uśmiechem i dobrym charakterem. Owszem, czasem była nieznośna, lubiła się obrażać, ale kobiety tak już mają, że reagują dużo bardziej emocjonalnie w pewnych sytuacjach.

Tylko ona cię ekscytuje

Skoro spotkałeś wartościową kobietę, która jest ucieleśnieniem twoich marzeń i naprawdę ją pokochałeś, to może warto się jej trzymać? Nie pokochasz teraz nikogo innego. Spotkania z innymi kobietami nie będą nawet w połowie tak ekscytujące jak wyjścia z nią. Po prostu przy niej czujesz motyle w brzuchu, czasem strasznie się stresujesz, ale to z miłości do niej. Nie chcesz wypaść źle w jej oczach. Każdy jej pozytywny gest, uśmiech, przytulenie się, pocałunek w policzek był dla ciebie ważny i sprawiał ci ogromną frajdę. Przy żadnej innej kobiecie tego nie poczujesz. Wszystko będzie takie wyblakłe i nijakie.

Czas działa na twoją niekorzyść

Jeśli ją kochasz, to zacznij działać. Nie masz czasu do stracenia, ten bowiem działa na twoją niekorzyść. Napisz do niej, zadzwoń, zaproponuj spotkanie.  Zobaczysz, jak zareaguje i czy będzie chciała reaktywować znajomość.  Jeśli się zgodzi, piłka jest po twojej stronie, musisz być dla niej czarujący tak jak dawniej, adorować ją.  Jej pozytywna reakcja to punkt dla ciebie. To także zielone światło, że możesz posuwać się coraz dalej.

Zaproś ją gdzieś

Na początek warto zaproponować wspólny wypad na miasto – np. na piwo, pizzę, spacer etc.  Zobaczysz, jak ona zareaguje na twoją propozycję. Jeśli się zgodzi, przytul ją mocno na powitanie i pocałuj w policzek, możesz też spróbować ją złapać za rękę, gdy będziecie się dobrze bawić we dwoje.

Świadomość, że walczyłeś do samego końca, wszystko ci wynagrodzi

Ten, kto kocha, musi czasem zaryzykować, postawić wszystko na jedną kartę, bo inaczej nigdy nie będzie z ukochaną osobą, a w kolejnych kobietach, jak na złość, nie będzie umiał się zakochać. Będzie mu z nimi miło, ale zabraknie ekscytacji, jaką wywołuje każdy jej wpis na Facebooku.

Pamiętaj, że kobiety często dają mężczyznom kolejną szansę, jeśli ich kochają, a ci starają się, okazując im swoje uczucie.

Dodaj komentarz