Kultura Styl życia

Tylko dla dorosłych – Nina Majewska-Brown

Tylko dla dorosłych

Tylko dla dorosłych to świetnie skonstruowana powieść erotyczna, w której następuje nieoczekiwana podróż w czasie do XIX wieku. Nina Majewska-Brown stworzyła książkę, która nie tylko gwarantuje świetną rozrywkę, ale też skłania do refleksji. Dlaczego warto po nią sięgnąć?

Nieciekawe refleksje w dniu czterdziestych urodzin

Klara budzi się w dniu swoich 40. urodzin i uświadamia sobie, jak jej życie jest dalekie od ideału. Nie uprawiała seksu od czasów liceum, kiedy to przeżyła swój pierwszy raz z przypadkowym chłopakiem znieczulona alkoholem. Niewiele pamięta z tego doświadczenia. Nie jest nawet w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie, czy było to przyjemne doświadczenie.

Nieocenione wsparcie przyjaciółek

Rozmowa z matką, która składa jej życzenia, dodatkowo dołuje kobietę, której dni upływają na pracy w księgowości.  Na szczęście w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie swoich trzech przyjaciółek – Kaśki, Eli i Anki. To właśnie ona zabierają ją na miasto, aby Klara wreszcie zrobiła coś ze sobą. Dziewczyny dostrzegają w niej świetną kobietę, która jest totalnie zaniedbana i przez to przeźroczysta dla otoczenia.

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko zaniedbane

Klara zostaje zaciągnięta przez swoje koleżanki do salonu urody, gdzie sztab specjalistów robi jej manicure, pedicure, peeling, maseczkę, farbuje włosy i wykonuje pełny make-up. Po opuszczeniu strefy beauty panie udają się na zakupy do centrum handlowego, aby popracować nad stylem jubilatki. Klara w nowej odsłonie budzi ciekawość kelnera, który jest od niej sporo młodszy. To jednak nie koniec niespodzianek. Przyjaciółki wręczają jej miesięczny karnet na zajęcia burleski. To właśnie podczas tańca na rurze Klara uderza się w głowę, po czym przenosi w czasie do XIX wieku. Dla kobiety, która przywykła do zdobyczy XXI wieku to niełatwe doświadczenie. Na szczęście w podróży w czasie towarzyszy jej wypchana do granic możliwości torebka Anki.

Romans z młodszym mężczyzną

Choć XIX wiek to trudny czas dla kobiet, które musiały wdzięczyć się do mężczyzn w przyciasnych gorsetach, aby wyjść za mąż i nie zostać starą panną, to dla Klary okazuje się niezwykle łaskawy. Kobieta nawiązuje romans z 28-letnim przystojnym brunetem. Choć relacja jest nietypowa jak na tamte czasy, to przynosi Klarze spełnienie i realizację jej najskrytszych pragnień. Klara odkrywa, jak seks potrafi być przyjemny. Równolegle zakochuje się w Konstantym. Czy jej romans wyjdzie na światło dzienne? Czy stanie się bohaterką skandalu? Czy młody mężczyzna odwzajemnia uczucie Klary, a może jemu chodzi tylko o niezobowiązujący romans?

Sceny seksu, o których marzy każda kobieta

Tylko dla dorosłych to świetnie skonstruowana powieść erotyczna. Nina Majewska-Brown stworzyła śmiałe sceny seksu, który jednocześnie są niezwykle sensualne i pełne czułości. Autorka bardzo dobrze pokazała, że choć Konstantemu brak doświadczenia, to wszystko nadrabia entuzjazmem, który bardzo podoba się Klarze. Ona przy jego boku rozkwita, zyskuje pewność siebie i czuje się piękna, podziwiana oraz niezwykle mocno pożądana.

Komentarze (4)

Rosia58

2 lata temu

Taka rezolutna kobieta musi być ciekawym zjawiskiem w XIX wieku:) Ciekawe, jak zostanie przyjęta przez konserwatywnych bliskich:)

Lanza

2 lata temu

Myślę, że wiele kobiet lubi po prostu czuły seks, tylko druga kobieta jest w stanie stworzyć wiarygodne sceny seksu, dlatego chętnie przeczytam tę powieść:)

Zostaw komentarz