Miłość i związki

Tych rzeczy nigdy nie zrobi zakochany facet

czego nie robi zakochany facet

Zastanawiasz się, czy twój facet cię kocha? W rozszyfrowaniu jego intencji pomóc mogą jego czyny. Tak właśnie, to one, nie słowa mówią prawdę o jego stosunku do twojej osoby. On może deklarować miłość na każdym kroku i mieć cię gdzieś lub nie mówić nic, ale szczerze cię kochać. Pamiętaj, tych rzeczy nigdy nie zrobi zakochany facet.

Nie utrzymuje kontaktów z eks

Jeśli on cię kocha, to z pewnością nie będzie utrzymywał kontaktu z eks. Nie wierz w takie oryginalne tłumaczenia, że oni mieli ze sobą tak dobrą relację, że teraz się przyjaźnią. To bzdury i nie pozwól nawijać sobie makaronu na uszy. Zakochany facet myśli tylko o obiekcie swoich westchnień, czyli o tobie, a nie o kobietach, z którymi kiedyś dzielił pościel i życie.

Nie będzie odmawiał spotkań

Jeśli on ciągle odmawia ci spotkań, to cię nie kocha. Naprawdę nigdy nie jest tak, że on musi spędzać w pracy codziennie po kilkanaście godzin. To zasłona dymna, którą on się otacza, aby nie powiedzieć ci wprost, że ma cię gdzieś i dlatego się z tobą nie umówi.

Nie zostawi twojej wiadomości bez odzewu

Jeśli piszesz do niego SMS-y, a n nie odpisuje lub dzwonisz do niego, ale on nie oddzwania, to znaczy, że ma cię w głębokim poważaniu. Prawdziwie zakochany facet nie zostawi twojej wiadomości bez odzewu. Ba, nie zrobi tego też twój dobry kumpel, więc o czym my tu w ogóle dyskutujemy!

Nie powie, że potrzebuje odpoczynku od ciebie

Niektórzy faceci naprawdę tłumaczą się w sposób oryginalny. Nie spotkają się z tobą, gdyż są zmęczeni i muszą od ciebie odpocząć. Pamiętaj, że prawdziwie zakochany mężczyzna zawsze znajdzie w sobie dość sił, aby zaprosić cię na wspólne oglądanie filmów. To nie jest żadna wymagająca czynność.

Nie skrytykuje cię

Ani za ubiór, ani za pasję, ani za pracę, ani za przyjaciół, ani za nic innego. Zakochany facet w pełni cię akceptuje taką, jaką jesteś. Jeśli on ma do ciebie całą listę zastrzeżeń, to znak, że nic do ciebie nie czuje.

Nie będzie spotykał się codziennie z kumplami

W końcu ma ciebie i to z tobą powinien umawiać się na randki. Kumple nie zając, poczekają i spotkają się z nim w innym terminie. Zakochany facet nie ma problemów z określeniem priorytetów w swoim życiu. Nie ma w tym nic oryginalnego, że mając do wyboru ich i ciebie, wybierze ciebie. Jeśli on ciągle woli pić piwo z kolegami niż wyjść z tobą na spacer, to znak, że nadeszła pora, aby wymienić go na lepszy model.

Nie zostawi cię bez wsparcia

Jeśli potrzebujesz jego pomocy przy przeprowadzce, szczerej rozmowy po kłótni z szefem, to on ci pomoże dojść do siebie. Szczerze zakochany facet chce być twoim bohaterem, dlatego nigdy nie zostawi cię bez wsparcia. To by bowiem wystawiało jego męskość na krytykę.

Nie pozwoli ci odejść z byle powodu

Pokłóciliście się o jakiś drobiazg, ale ty masz dość, dałaś się ponieść emocjom, zwłaszcza że jesteś przed okresem. Twój facet nie patrzy na to aż tak krytycznie. Nie pozwala ci odejść z byle powodu, walczy o ciebie i stara ci się przemówić do zdrowego rozsądku, a gdy to nie pomaga, przytula cię.

Nie narazi cię na niebezpieczeństwo

Szczerze zakochany facet nie wymyśla oryginalnych wymówek w stylu: muszę rano wcześnie wstać, dlatego wróć do domu sama, tylko odprowadza kobietę wieczorem do domu. Nie wybaczyłby sobie, gdyby coś jej się stało podczas samotnego, nocnego powrotu. Chce chronić swój skarb.

Nie pozwoli ci się męczyć

Gdy on widzi, że się z czymś męczysz, będzie chciał ci pomóc. Jeśli zaczniesz narzekać na szefa, to powie, żebyś wyluzowała, bo praca nie jest najważniejsza w życiu, zawsze można ją zmienić. On zawsze chętnie służy ci pomocą.

Dodaj komentarz