Miłość i związki

Tych kilku rzeczy kobieta ci łatwo nie wybaczy

Tych kilku rzeczy kobieta ci łatwo nie wybaczy

Kobiety potrafią być dużo bardziej pamiętliwe od mężczyzn.  Fenomenalna pamięć pań nierzadko stanowi obiekt męskiego podziwu. Ty myślisz, że ona już dawno przeszła nad sprawą do porządku dziennego, tymczasem ona po chwili z nią wyskakuje. Tych kilku rzeczy kobieta ci łatwo nie wybaczy.

Gry na dwa fronty

Kobiety nie lubią mężczyzn, którzy jednocześnie urabiają kilka kobiet. Jedną w pracy, drugą na uczelni, a trzecią w mieszkaniu, które wynajmują. Gra na dwa lub więcej frontów zawsze jest źle odbierana. Zwłaszcza gdy spotykasz się z nią, a poza tym łasisz jeszcze do jakiejś kobiety.

Krytycznych uwag pod jej adresem

Nie krytykuj swojej kobiety, zwłaszcza nie uderzaj w jej czułe punkty, bo szybko tego pożałujesz.  Kobiety nie znoszą, gdy czepiasz się ich ubioru, makijażu etc. Każda ma swój styl i wie, co lubi nosić. Ona jakoś nie narzeka ci, że nie przepada za rurkami u facetów i nie każe ubierać ci spodni, które sama dla ciebie wybrała. Może jej zdaniem nie wyglądasz w nich jakoś super, ale zależy jej na tobie, akceptuje ciebie i nie chce zmieniać na swoją modłę.

Braku komplementów

Gdy nie mówisz kobiecie nic miłego lub wypowiadasz w stosunku do niej krytyczne uwagi. Panie potrzebują komplementów, tylko słysząc je regularnie z ust mężczyzny, czują, że to ten właściwy. Gdy on nie spełnia ich potrzeby bycia docenioną i atrakcyjną, to kobieta zaczyna się w stosunku do niego dystansować. Dochodzi do wniosku, że woli sobie znaleźć kogoś innego, kto w pełni doceni ją taką, jaką jest. Krótko mówiąc, uważa, że zasługuje na lepszego faceta.

Braku czułości

Kobietom bardzo doskwiera brak czułości. Gdy mężczyzna jej nie przytula i nie całuje, ona dochodzi do wniosku, że on jej nie pożąda i nie kocha. Gdyby było inaczej, nie potrafiłby oderwać od niej rąk i był zdecydowanie milszy.

Braku czasu dla niej

On odrzuca połączenie, wiecznie nie ma czasu na spotkanie. Ona dochodzi do wniosku, że ją zbywa. Chce faceta, który będzie miał dla niej więcej czasu. Uważa, że zasługuje na kogoś lepszego i mierzy wyżej.

Wiecznego braku ochoty na seks

W takiej sytuacji kobieta nie czuje się atrakcyjna dla mężczyzny. Ona nie czuje, że on jej pożąda, a to prowadzi do wielu trudności.  Przede wszystkim jednak uważa, że w relacji z facetem zabrakło chemii. Kobiety nie lubią się prosić o seks, gdy on ciągle odmawia, to dochodzą do wniosku, że bez trudu znajdą  innego mężczyznę, który zawsze będzie miał ochotę na erotyczne igraszki.

Braku troski

Kobiety potrzebują troski. Aby mężczyzna chciał im pomóc, odprowadzić je do domu, wesprzeć w podjęciu trudnej decyzji. Gdy on nijak nie okazuje troski, to ona jest wściekła. Nie tak to sobie wyobrażała, potrzebuje bardziej opiekuńczego faceta.

Agresji

Kobiety nie wybaczają agresji słownej i fizycznej. Gdy ją szarpiesz, podnosisz na nią głos lub szantażujesz emocjonalnie – albo teraz się ze mną spotkasz, albo z nami koniec, to musisz liczyć się z tym, że ona zakończy waszą znajomość. Facet, który wyżywa się na słabszej od siebie kobiece, to żałosny widok.

Zapomnienia ważnej rocznicy

Gdy mężczyzna zapomina o urodzinach kobiety, rocznicy poznania, Walentynkach, Dniu Kobiet, ona się wścieka i słusznie. Są takie dni w roku, kiedy koledzy składają jej życzenia bez trudu, a mężczyzna, z którym się spotyka, ma z tym problem. Może nadeszła pora, aby wymienić go na lepszy model?

Dodaj komentarz