Miłość i związki

Tych 8 rzeczy robi tylko kobieta, która szczerze kocha

co robi zakochana kobieta

Zastanawiasz się, czy ona cię tylko lubi, traktuje jak kolegę, a może kieruje nią wyłącznie pożądanie? Spieszymy z pomocą. Tych 8 rzeczy robi tylko kobieta, która szczerze kocha. Nie musisz jej pytać o to, co do ciebie czuje. Jeśli te zachowania u niej dostrzeżesz, możesz być pewny co do jej intencji.

Jest gotowa spotkać się pomimo późnej pory

Nie masz zanadto czasu, ale chcesz się z nią zobaczyć. Jej reakcja na twoją propozycję wiele ci powie. Kobieta, której zależy na facecie, jest gotowa spotkać się z nim pomimo późnej pory. Zrobi to z przyjemnością i od razu bez zbędnej zwłoki powie: tak.   Nie będzie się zastanawiała, jak rano wstanie do pracy, najważniejsze będzie spotkanie z tobą. Z jutrzejszym zmęczeniem jakoś sobie poradzi.  Może co najwyżej poprosić, żebyś po nią wpadł, bo boi się spotkać pijanych i agresywnych facetów po drodze. Ale na pewno się zgodzi. Nawet jeśli będzie to po 22.

Jest gotowa przyjechać do ciebie na weekend, nawet jeśli to daleko

Kobieta, która cię szczerze kocha, jest skłonna do poświęceń, jeśli tylko może zobaczyć się z tobą. Jeśli zaproponujesz jej, aby wpadła do ciebie na weekend, to skorzysta z takiej okazji, nawet jeśli to spora odległość. Kobiety naprawdę potrafią przymknąć oko na niedogodności, jeśli w grę wchodzi ukochany mężczyzna.

Mocno się przytula na powitanie i jest pełna entuzjazmu

Ona nie umie ukryć, jak bardzo cieszy się z waszego spotkania. Emocje biorą nad nią górę i przytula się do ciebie całą sobą, jest przy tym pełna entuzjazmu i zadowolenia. Uwierz, na pewno nie wita tak zwykłych kolegów. Ich może przytulić na chwilę, ale w ciebie wtuli się na dłużej i to całą sobą.

Jest uważna i zapamiętuje każdy szczegół z tobą związany

Mózg zakochanej kobiety działa jak rejestrator. Ona chłonie niczym gąbka każdy szczegół związany z tobą. A robi to dlatego, bo naprawdę cię kocha. Nawet jeśli sama nie zdaje sobie z tego sprawy, to jej podświadomość wie, co robi, zbierając i analizując każdą informację związaną z twoją osobą.

Ma do ciebie anielską cierpliwość

Nie namawiamy cię do tego, abyś ją prowokował. Wręcz przeciwnie, to jej sprawia przykrość i sprawia, że zamyka się w sobie. Ale spójrz na to, co wydarzyło się do tej pory. Czy ona cię atakuje, czy jednak próbuje zrozumieć i nie zrywa z tobą kontaktu? Kobiety to takie same istoty jak mężczyźni. Mają w sobie naturalną tendencję do dążenia do tego, co wygodne i lekkie. Zatem  jeśli nie kochałaby ciebie naprawdę mocno, już dawno by sobie odpuściła ciebie, bo przysparzasz jej zmartwień.  Tylko jeśli na kimś naprawdę nam zależy, stajemy się wyrozumiałe i nie chcemy go osądzać, bo może za jego dziwnym zachowaniem stoi trudna przeszłość i nie jest ono wymierzone w nas, lecz podyktowane strachem.

Jest gotowa wybrać dla ciebie urlop, żeby spędzić z tobą czas

Urlop to rzecz bardzo osobista. Każdy z nas chce mieć wpływ na to, kiedy i jak wypoczywa. Dlatego tak rozsądnie dysponujemy urlopem. Nie bierzemy wolnego za każdym razem, gdy nie chce nam się rano wstawać  z łóżka. Jeśli kobieta cię kocha, to zgodzi  się wybrać urlop, aby spędzić z tobą czas.  Jeśli dzięki temu może być z tobą 3 dni zamiast tylko 2, to jest to doskonałe uzasadnienie dla związku urlopowego, nawet gdyby miała stracić jeden dzień urlopu na żądanie.

Cieszy ją każda wspólnie spędzona chwila

Zgodzi się spotkać z tobą choćby na chwilę, bo dla niej liczy się to, że może się do ciebie przytulić, chwilę porozmawiać, popatrzeć ci w oczy. Ona po prostu cię kocha, skoro chce się spotkać nawet po to, by się pożegnać.

Chce się do ciebie przytulać, pomimo że to niewygodne

Gdy śpicie razem, a ty ją mocno opleciesz nogami, krępując jej ruchy, ona się nie wyrywa i nie marudzi, że jej niewygodnie. Lubi się do ciebie przytulać i to jest dla niej ważniejsze od wygody.  Jeśli stawia fizyczną bliskość z tobą ponad to, aby się wyspać, to możesz być pewny, że cię kocha.

Dodaj komentarz