Seks

Tych 6 rzeczy powinnaś spróbować z nowym facetem

seks z nowym facetem

Zaczęłaś spotykać się z nowym facetem i chcesz, aby wasz seks stanowił inspirujące przeżycie.  Dostarcz swojemu mężczyźnie fascynujących obrazów. Tych 6 rzeczy powinnaś spróbować z nowym facetem, aby lepiej poznać jego temperament.

Seks na kuchennym blacie

Zobacz, na ile on jest otwarty na seksualne eksperymenty. Nie ma nic gorszego niż nuda, która ciągle zagląda do sypialni. Zaciągnij go do kuchni i kochajcie się na kuchennym blacie. Sprawdź, czy lubi takie drobne urozmaicenia. Przy okazji zrealizuj swoją fantazję i zapewnij sobie mega orgazm. Seks na kuchennym blacie jest szalenie podniecający.

Seks na stojąco

Masz ochotę na szybki numerek? Na początku związku to normalne. W końcu wtedy stężenie hormonów miłości i pożądania jest najwyższe.  Seks na stojąco ma w sobie coś z szybkiego numerka, nic dziwnego, że marzysz o nim. Chcesz opleść swojego kochanka biodrami i namiętnie całować się. To normalne pragnienie każdej zdrowej, zakochanej i podnieconej kobiety.

Seks od tyłu

Niektóre kobiety lubią męską dominację, a seks od tyłu to właśnie sposób jej wyrażania. Chcemy kochać się w pozycji na pieska, przyparte przodem do ściany oraz próbować różnych kombinacji w tym zakresie. Seks od tyłu jest szalenie podniecający, a poza tym wiąże się z silną stymulacją punktu G, który zapewnia orgazm.

Seks w samochodzie

Na początku związku fantazja was nie opuszcza, dlatego też kochajcie się namiętnie w samochodzie na jakimś odludziu. Wreszcie możesz spełnić swoją dziką fantazję o seksie w miejscu publicznym.  W związku z tym, iż obydwoje bardzo pragniecie swojej bliskości, takie erotyczne igraszki będą szalenie przyjemne.

Seks w wannie

Jeśli tylko takową posiadacie, to musicie ją wykorzystać w upalne dni.  Gdy on cię odwiedzi, urządźcie sobie letnią, pachnąca kąpiel, podczas której będziecie namiętnie kochać się. Woda tylko wzmocni wasze doznania czerpane z seksu.

Seks na siedząco

Która z nas nie marzy o tym, aby przerwać partnerowi oglądanie meczu lub cokolwiek innego, zachęcając go do seksu w pozycji siedzącej? Sprawdź, jak działasz na swojego kochanka i usiądź na nim okrakiem i rozpocznij namiętną grę wstępną. To może być inspirujące doświadczenie dla obojga Was.

Dodaj komentarz