Miłość i związki

Tych 6 rzeczy podczas seksu jest najważniejszych dla każdej kobiety

nieziemski seks

Zastanawiasz się, czego ona oczekuje od seksu z tobą? Czy chce spróbować nowych, bardziej zaawansowanych technicznie pozycji? A może marzy o seksie w egzotycznym miejscu? To są punkty urozmaicające życie seksualne, ale to tych 6 rzeczy podczas seksu jest najważniejszych dla każdej kobiety.

Higiena partnera i własna

Tak, wielu mężczyzn nie rozumie, o co chodzi kobiecie z tym, że nie chce do ciebie wpaść tak ni stąd, ni zowąd.  Tymczasem panie muszą się obowiązkowo wykąpać przed wieczornym spotkaniem z mężczyzną, bo inaczej będą się niekomfortowo, gdy zrobi się naprawdę gorąco.  Kobiety nie lubią uprawiać seksu, gdy czują się niedomyte, dlatego warto mieć to na uwadze i zawsze dać im trochę czasu na przygotowanie do wyjścia. Spróbuj być dla niej wyrozumiały.

Trzeźwość

Rozumiemy, że odrobina alkoholu fajnie rozluźnia, ale jest różnica między wypiciem trochę dla kurażu, a doprowadzeniem się do stanu, w którym ledwo kontroluje się otaczającą nas rzeczywistość. Z totalnie pijanym facetem nie chcemy uprawiać seksu, bo to się mija z celem.

Przytulanie

Jest bardzo ważne, ponieważ kobiety właśnie podczas przytulania czują się bezpiecznie. A poczucie, że nic złego nam nie grozi, jest nam potrzebne do nabrania ochoty na erotyczne igraszki. Bardzo ważne jest też objęcie po seksie, bo wtedy wiemy, że mężczyzna jest też zadowolony z erotycznych igraszek i nie chowa do nas żadnej urazy.

Pocałunki

Niesamowicie pobudzają i nastrajają na erotyczne igraszki. Od umiejętnych pocałunków z języczkiem kobieta staje się wilgotna tam na dole, a poza tym krew napływa do jej łechtaczki, a to zwiększa prawdopodobieństwo orgazmu. Dlatego warto całować się podczas gry wstępnej i seksu.

Gra wstępna

Kobiety uwielbiają pieszczoty, gdyż mają bardzo wrażliwą skórę. Poza tym lubimy, gdy mężczyzna pobudza naszą wyobraźnię i zmysły. Pieszczoty piersi, brzucha, łechtaczki etc. potrafią nas doprowadzić do erotycznego wrzenia.

Emocje, jakie w niej wzbudzasz

Seks powinien w kobiecie wzbudzać uczucie ekscytacji, atrakcyjności, wzajemnego pożądania i czułości. To sprawia, że ona wspólną noc zapamięta na zawsze i często będzie do niej powracać myślami.

Dodaj komentarz