Kultura Styl życia

Turbulencja – Whitney Gracia Williams

turbulencja whitney williams

Kobiety lubią powieści erotyczne z elementami romansu, które trzymają w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Taka właśnie jest Turbulencja autorstwa Whitney Gracii Williams.  To książka, która rozbudza naszą wyobraźnię i apetyt na intymne relacje z mężczyznami. A wszystko to zasługa plastycznych i pełnych pożądania opisów, których Whitney Gracia Williams nie żałuje swoim czytelniczkom.

Turbulencja – historia pary, którą połączył seks i praca

Jake jest 38-letnim pilotem, który zdążył zrobić już karierę w branży lotniczej i awansować na kapitana. To mężczyzna z przeszłością, który ma za sobą nieudane małżeństwo. Po rozwodzie wiedzie życie iście kawalerskie, spotyka się z różnymi kobietami, uprawia z nimi seks, ale nigdy nie angażuje się w żadną z relacji.  Jake to bohater, który budzi spore kontrowersje, a wszystko to przez jego arogancję, tajemnicę i wrodzoną niechęć do wszelkich nakazów.

29-letnia Gillian postanowiła odciąć się od swoich wpływowych krewnych, chce pokazać bliskim, że nie potrzebuje ich pomocy, aby coś osiągnąć w życiu.  Kobieta po ukończeniu szkoły wyjeżdża do Nowego Jorku, niestety, nie udaje jej się zaczepić w wymarzonej redakcji. Gillian nie chce jednak przyznać się rodzinie do porażki i być na jej utrzymaniu. W związku z tym młoda kobieta podejmuje równolegle pracę na dwóch etatach, w tym jako stewardessa.

Pożądanie, nad którym trudno zapanować

Jake i Gillian poznają się na przyjęciu, każde z nich mija się z prawdą na swój temat. Nie przeszkadza im to jednak pojechać razem do mieszkania, którym opiekuje się kobieta.  Niestety, po przekroczeniu jego progu Gillian czeka niemiłe zaskoczenie.  Kobieta jest przekonana, że znajomość z przystojnym Jake`iem zakończy się na jednej nocy. Tymczasem obydwoje pragną ponownie się spotkać i nie potrafią przestać o sobie myśleć.

Czysty seks to dla kobiety za mało

Gdy Jake i Gillian wpadają na siebie w jednym z samolotów, są zaskoczeni. Tych dwoje nie może jednak oderwać od siebie rąk i szybko okazuje się, że odpowiada im układ: czysty seks.  Gillian i Jake umawiają się, że nie będą się sobie zwierzać, kontaktować telefonicznie czy mailowo.  Wprawdzie warunki w tym układzie dyktuje on, ale ona w pełni je akceptuje. Choć początkowo Gillian chce uleczyć złamane serce po poprzednim związku, szybko zaczyna jej doskwierać układ: czysty seks. Kobieta pragnie bliskości Jake`a, której on nie chce jej dać. Gdy pilot pewnego dnia odkrywa, że nie tylko pożąda Gillian, ale też czuje do niej coś więcej, stewardessa robi coś, czym łamie mu serce.

Whitney Gracia Williams mistrzyni budowania erotycznego napięcia

Turbulencja to wciągająca historia miłosna, w której pożądanie przeplata się z wielkim uczuciem. Whitney Gracia Williams zadbała o to, aby czytelniczkom nie zabrakło emocji. Ukazana przez nią historia pełna jest nagłych zwrotów akcji, przez co nie sposób się od niej oderwać. Turbulencja to książka, która naprawdę uzależnia i sprawia, że przez kilka godzin jesteśmy niedostępni dla świata, całkowicie offline.

Komentarze (2)

dulcynea

2 lata temu

„Turbulencja” tytuł mówi sam za siebie, z pewnością akcja trzyma w napięciu.
Ale to nie są moje klimaty , tej powieści nie będę czytała.
Nawet jeśli jest ciekawa 🙂

Zostaw komentarz