Moda

Trendy, które żegnamy w nowym sezonie

Trendy, które żegnamy w nowym sezonie

Wraz z nadejściem jesieni żegnamy jedne trendy i witamy inne. Niestety, nie wszystko, co było modne tego lata, wciąż jest promowane na wybiegach. Przestawiamy trendy, które żegnamy w nowym sezonie.

Jeansy z dziurami

Pamiętasz, jak zeszłej zimy dziwiłaś się, że tyle osób chodzi z dziurami na spodniach podczas największych mrozów? Cóż, wówczas było to szalenie modne i  namierzenie czegoś normalnego graniczyło z cudem. Tak już jest, że jak pojawia się nowy trend, pozostałe nagle znikają z półek.  W tym sezonie modne będą jeansy patchoworkowe, czyli uszyte z kilku kawałków.

Bomberki

To kurtki idealne na porę przejściową, czyli wiosnę i jesień. O ile w kwietniu wciąż widywało się je na ulicach, to tej jesieni zastąpić mają je ramoneski, kurtki militarne oraz skórzane płaszcze. Czy masz któreś z najmodniejszych okryć w tym sezonie?

Sneakersy

Choć ich nazwa brzmi bliźniaczo podobnie do popularnych batoników, to tutaj chodzi nam o sportowe buty na wysokim koturnie, które są masywne. Tej jesieni wciąż w trendach pozostaje obuwie sportowe, ale na subtelniejszej podeszwie.

Neony

Podbiły nasze serca tego lata. Królowały zarówno w przypadku bluzek, jak i sukienek czy spodni. Nosiło się je na wiele sposobów i w różnych wydaniach. Jednak w tym sezonie modna jest lawenda, jasna zieleń oraz fuksja.

Delikatne łańcuszki

Pamiętasz, że latem nosiło się subtelne łańcuszki, czasem wieszając na szyi po 3 naraz.  Jesienią stawiamy na jeden, solidny łańcuch.

Dodaj komentarz