Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Too Faced Better Than Sex tusz do rzęs

Too Faced Better Than Sex

Dobra maskara to kosmetyk, bez którego większość kobiet w ogóle nie rusza się z domu. Nawet panie preferujące minimalistyczny makijaż, używają tuszu do rzęs. Jest to zatem kosmetyk, który dość często ofiarowujemy bliskim sobie kobietom z okazji mikołajek lub Bożego Narodzenia.  Jak tusz do rzęs Too Faced Better Than Sex wypadł w testach redakcyjnych?

Wydłużenie

Tusz do rzęs Too Faced Better Than Sex bardzo przyzwoicie wydłuża włoski.  Od początku ma stosunkowo suchą konsystencję, dzięki czemu nie skleja rzęs i można z niego korzystać bezpośrednio po otwarciu. W przypadku niektórych maskar niezbędne jest leżakowanie. Tutaj nie musimy niepotrzebnie tracić czasu. Too Faced Better Than Sex tusz do rzęs wydłuża rzęsy, otwierając tym samym oko.

Pogrubienie

Jeśli zależy ci na zwiększeniu objętości rzęs, koniecznie sięgnij po maskarę Too Faced Better Than Sex.  Ten tusz fenomenalnie pogrubia rzęsy, ale ich nie skleja. Pozwala w łatwy i szybki sposób zagęścić optycznie włoski.

Podkręcenie

Tusz do rzęs Too Faced Better Than Sex świetnie podkreśla włoski bez konieczności sięgania po zalotkę. Jeśli cenisz sobie proste i bezpieczne rozwiązania, koniecznie musisz sięgnąć po tę maskarę. Twoje spojrzenie będzie wyglądało zalotnie;)

Kolor

Too Faced Better Than Sex tusz do rzęs to tusz, który jest czarny, ale w taki naturalny, nieprzerysowany sposób. Sprawia, że włoski okalające oko stają się lepiej widoczne i wyeksponowane, ale nie jest to smolista czerń.

Trwałość

Maskara utrzymuje się na rzęsach od rana do wieczora, dość dobrze współpracuje z kosmetykami do demakijażu, w tym płynem micelarnym. Nie trzeba w przypadku tego tuszu sięgać po płyn dwufazowy, którego wiele kobiet po prostu nie lubi ze względu na tłustawą konsystencję.

Szczoteczka

Jest gruba i włochata, dzięki czemu efekt pogrubionych rzęs jest naprawdę mocno widoczny.  Taką szczoteczką naprawdę wygodnie się operuje podczas wykonywania makijażu.

Dostępność

Kosmetyki Too Faced są dostępne wyłącznie w perfumeriach Sephora, w tym w sklepie online.

Komentarze

Zostaw komentarz