Uroda

To nie koniec promocji na makijaż w Rossmannie!

To nie koniec promocji na makijaż w Rossmannie

Od połowy września do końca minionego miesiąca można było kupić w Rossmannie dużo taniej kosmetyki do makijażu. Rabaty wahały się od 40 do 70%. Niektóre znane podkłady i tusze można było kupić za mniej niż 20 zł. Nie wszystkie kobiety zdążyły jednak skorzystać z promocji. Część czekała na zastrzyk gotówki w postaci wypłaty, a niektóre zwyczajnie zapomniały o akcji. To nie koniec promocji na makijaż w Rossmannie!

Nowe zasady promocji na makijaż w Rossmannie

Jesienna promocja na makijaż w Rossmannie funkcjonowała na zmienionych zasadach. Już nie trzeba było kupować trzech różnych rzeczy, można było zdecydować się tylko na jedną z nich.  Ba, można było kupić ją w ilości kilku sztuk, co wcześniej było niemożliwe. Ponadto nie trzeba było posiadać aplikacji Klubu Rossmann, aby korzystać z rabatów. Nie wszystkie produkty zostały jednak objęte rabatem.

Kup taniej najpopularniejsze podkłady

Obecnie wciąż można kupić kosmetyki do makijażu taniej o kilkadziesiąt procent. W październikowej gazetce Rossmanna znajdziesz produkty, głównie podkłady znanych marek, które wciąż można nabyć w niezwykle atrakcyjnej cenie.  Tym razem jednak promocja obowiązuje jedynie w sklepach stacjonarnych. Nie możemy kupić podkładów taniej w sklepie online.

Nie rób wielkich kosmetycznych zapasów

Jak widać, warto racjonalnie podchodzić do akcji rabatowych. Wiele kobiet robi potężne zapasy tuszy i podkładów, a później te kosmetyki zwyczajnie się psują. Nie ma w tym nic oryginalnego. Niestety, wiele maskar zostało poodkręcanych przez klientki drogerii, które zapominały o tym, że mają do dyspozycji testery. W rezultacie tusz kupiony na zapas za dwa miesiące może być totalnie zaschnięty. Nie ma też nic oryginalnego w tym, że zawsze znajdziemy jakąś atrakcyjną promocję. W końcu drogerie ze sobą walczą o klienta.

Dodaj komentarz