Seks

To kręci nas w mężczyznach. Niegrzeczne wyznania kobiet

co nas kręci w facetach

Kobiety też mają swoje upodobania i małe fetysze, o których lubią opowiadać w babskim gronie, ale nie chcą rozmawiać o nich z mężczyznami. Uchylamy rąbek tajemnicy. To kręci nas w mężczyznach. Poznaj niegrzeczne wyznania kobiet.

Szczupła budowa ciała

Bardzo podobają mi się szczupli mężczyźni. Gdy facet nie szarżuje na siłowni, to z reguły ma zupełnie odmienną budowę ciała niż ja. Jego klatka piersiowa nie przypomina kobiecej. To, że facet  nie ma mega umięśnionej klaty, to akurat jego zaleta, bo wtedy czuję, że mam przy sobie prawdziwego mężczyznę, który dba o siebie, dlatego jest szczupły.  Gdybym miała zobrazować, jaki typ budowy ciała preferuje, to wskazałabym na Ivana Rakiticia. Chorwacki piłkarz ma świetną budowę ciała.

Zarost

Kilkudniowy, czarny zarost działa na mnie jak magnes.  Facet, który go ma, od razu wydaje mi się bardziej męski i atrakcyjny. W ogóle nie oglądam się za gładkimi mężczyznami, gdyż kojarzą mi się z chłopcami uczęszczającymi do gimnazjum, a ja szukam faceta;)

Ciemne włosy i oczy

Wiem, że  nie istnieje prosta zależność między kolorem włosów a poziomem testosteronu, ale ciemne włosy i oczy kojarzą mi się ze 100-procentowym mężczyzną, który jest bardzo namiętny i troskliwy. To akurat zasługa mojego ukochanego wujka, który  miał ciemne włosy i oczy, zawsze się mną wspaniale zajmował i świetnie się z nim bawiłam.

Zgrabne, owłosione nogi

Moje koleżanki to brzydzi lub rozśmiesza, ale mam słabość do zgrabnych, męskich nóg, które są gęsto owłosione. Nogi nie mogą być grube. Nie mogą też mieć zachwianych proporcji.  Jeśli są szczupłe i owłosione, to przykuwają mój wzrok. Nie wiem, skąd wzięły się moje ciągoty do męskich nóg, ale mam do nich ogromną słabość. Na szczęście to niegroźny fetysz;)

Owłosiona klata, plecy i ręce

To dla mnie kwintesencja wyglądu prawdziwego mężczyzny. Moim zdaniem takie bujne owłosienie świadczy o wysokim poziomie testosteronu.  A ja w związku lubię czuć się kobietą, różnić się takimi detalami jak owłosienie ciała od faceta. Gdy mężczyzna jest gładki, jak większość kandydatów na mistera, to wydaje mi się aseksualny. Gładkie nogi i ręce to cecha kobiet;)

Zgrabne pośladki

Męskie pośladki może nie są dla mnie najważniejsze przy ocenie wizualnej faceta, ale miło popatrzeć na zgrabną pupę swojego faceta,  która ma zupełnie inny kształt niż kobieca.  Jest za co chwycić podczas miłosnych uniesień;)

Dodaj komentarz