Kultura Styl życia

To, czego o mnie nie wiesz – Samantha Young

To, czego o mnie nie wiesz

Samantha Young tworzy historie, które poruszają najczulsze struny w czytelnikach, którzy sięgają po jej książki. Dlaczego warto przeczytać powieść To, czego o mnie nie wiesz? Czym tym razem postanowiła zaskoczyć nas autorka?

Powrót w rodzinne strony po latach

Dahlia mieszka w nadmorskiej miejscowości, Hartwell, gdzie na co dzień zajmuje się tworzeniem autorskiej biżuterii we własnej pracowni. Pewnego dnia kobieta odbiera telefon od ojca, który prosi ją o przyjazd do Bostonu. Rozwodzi się bowiem z matką Dahlii.  Gdy kobieta przybywa w rodzinne strony, spotyka Michaela, swoją miłość sprzed lat, którą musiała z bólem serca porzucić. Mężczyzna właśnie rozwodzi się ze swoją żoną.  Michael poznaje powody, dla których Dahlia porzuciła go przed laty. Pomimo czynu kobiety, mężczyzna chce dać jej jeszcze jedną szansę. Dahlia jednak panikuje i ucieka. Tym razem Michael nie zamierza jednak dać łatwo za wygraną i odpuścić sobie ukochanej.

Powieść pełna emocji

To, czego o mnie nie wiesz to świetnie skonstruowana powieść obyczajowa, która zachwyca stylem Samanthy Young. Pisarka, jak mało kto, potrafi oddać emocje, jakie odczuwają główni bohaterowie jej książek. Od tej romantycznej historii nie sposób się oderwać. Po jej zakończeniu czytelnik odczuwa potrzebę sięgnięcia po kolejną powieść pisarki.

Dialogi są bardzo naturalne i przez to zyskują sporo na wiarygodności. Gdy Dahlia przybliża powody, dla których przed laty porzuciła Michaela, zostają poruszone najczulsze struny w sercu czytelnika. Samantha Young cudownie maluje emocje, którymi targani są główni bohaterowie.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz