Miłość i związki

Te rzeczy robi facet, który chce cię poderwać

objawy zauroczenia

Zastanawiasz się, po czym poznać, że wpadłaś w oko mężczyźnie? Nie jesteś pewna, czy nie nadinterpretujesz pewnych spraw? Te rzeczy robi facet, który chce cię poderwać. Bądź czujna!

Częste przypadkowe spotkania

Jeśli zauważyłaś, że często na niego wpadasz, to nie jest to kwestia przypadku. Albo ma realny powód, aby bywać w twojej okolicy, albo robi to po to, aby się z tobą zobaczyć.

Zaczepianie na Facebooku

W XXI wieku życie toczy się równolegle w realu i mediach społecznościowych. Nic dziwnego, że po jego zachowaniu w sieci możesz wiele wnioskować. Jeśli on szybko dodał cię do znajomych, lubi twoje zdjęcia i chętnie ją komentuje, to coś jest na rzeczy.

Nagle wie, co lubisz, choć mu o tym nie mówiłaś

To znak, że wnikliwie prześledził informacje, jakie pozostawiasz po sobie w sieci. To jest bardzo dobry omen. Tylko mężczyzna, który ma poważne zamiary, zadaje sobie tyle trudu. Pierwszy lepszy podrywacz zdaje się na swój urok osobisty.

Namawia kolegów do pomocy

Tak, facet, któremu na tobie zależy, będzie namawiał kolegów do pomocy. Będzie chciał, aby powiedzieli ci o nim parę dobrych słów lub wysondowali twój stosunek do jego osoby.

Często się chwali

Kobiety czasem to drażni, bo nie są przyzwyczajone do przechwałek, ale w wykonaniu mężczyzny to próba zaimponowania tobie. Uznaj to zatem za dobrą monetę i nie patrz na niego jak na zadufanego faceta, lecz takiego, który pragnie zdobyć twoje względy.

Gdy nie spuszcza z ciebie wzroku

Jesteście razem w pubie, a on bacznie cię obserwuje? To znak, że wpadłaś mu w oko i sprawdza, czy nie wyrasta mu gdzieś pod bokiem groźna konkurencja. Facet, który bacznie cię obserwuje, gdy jesteście w większym gronie, tak naprawdę to właśnie ciebie uważa za najbardziej interesującą.

Przypadkowy dotyk

On wykorzystuje każdą okazję, aby cię dotknąć? Pyta, czy ci zimno i łapie cię za rękę. Strzepuje z ciebie okruchy jedzenia. To znak, że jesteś w jego typie.  Bardzo chciałby cię dotknąć, ale boi się, że nie wypada tak robić. Musi mieć zatem mniej lub bardziej wiarygodne wytłumaczenie.

Uważnie cię słucha

Jeśli on stara się ciebie wysłuchać i coś z tego zapamiętać, to znak, że wpadłaś mu w oko. Czy ty zapamiętujesz szczegóły każdej rozmowy, czy robisz to tylko wówczas, gdy wymieniasz spostrzeżenia z ważną dla ciebie osobą?

Szczery uśmiech

Gdy on uśmiecha się do ciebie, a jego oczy i usta też się uśmiechają, to znaczy, że robi to szczerze. Jest pod twoim wrażeniem i naprawdę bardzo mu się podobasz. Doceń to.

Mocne perfumy

Męskie perfumy uchodzą za silny wabik na kobiety. Nic dziwnego, że facet, który stara się zaimponować swojej wybrance, spryskuje się nimi od stóp do głów.

Śmieje się z twoich żartów

Jeśli on naprawdę zawsze śmieje się z twoich żartów, to wiedz, że nie jesteś mu obojętna. Nawet twoja najlepsza przyjaciółka nie zawsze podziela twoje poczucie humoru, choć obie macie podobne;)

Często do ciebie pisze

To także nie jest przypadek, że on często pisze do ciebie i chce wiedzieć, co porabiasz. Tak postępuje facet, któremu naprawdę na tobie zależy. Weź to zatem za dobrą wróżbę.

Dodaj komentarz