Miłość i związki

Te rzeczy robi facet, któremu zależy na kobiecie

Te rzeczy robi facet, któremu zależy na kobiecie

Kobiety często są naiwne, wierzą, że mężczyźnie na nich zależy, chociaż zaprzeczają temu wszystkie znaki na niebie i ziemi. Nie lekceważ sygnałów alarmowych, bo będziesz tylko cierpieć. Te rzeczy robi facet, któremu zależy na kobiecie.

Nie ma w znajomych na Facebooku swojej eks

Bo zwyczajnie nie wie, do czego miałby mu się przydać ten kontakt. Nie śledzi tego, co jego była robi w mediach społecznościowych, nie pisze z nią i nie trzyma wspólnych zdjęć na wallu. Jeśli jest inaczej, wciąż coś do niej czuje.

Przytula cię, nawet jeśli tego wieczoru nie będzie seksu

Jeśli on jest oschły chwilę po tym, jak oznajmiasz, że masz okres, to wiedz, że chodziło mu tylko o zaspokojenie swojej chuci. On nie myśli o tobie poważnie, nie kocha cię i nie zamierza się z tobą wiązać. Zakochany facet wciąż cię przytula, bo chce być blisko ciebie, nawet bez seksu.

Nie unika spotkań z twoimi znajomymi

Gdy on unika spotkań  z twoimi przyjaciółmi niczym diabeł święconej wody, pewnie ma nieczyste zamiary. Albo mówiąc wprost, w ogóle nic z tobą nie planuje. Jesteś zapchajdziurą, czasoumilaczką, ale nie kandydatką na partnerkę.

Nigdy nie olewa twoich prób kontaktu

Od razu odpisuje na wiadomości i odbiera telefony, a gdy nie może oddzwania w wolnej chwili. Jeśli on ignoruje twoje próby kontaktu, to wiedz, że mu nie zależy. Nie ma dla niego żadnego wytłumaczenia typu: mój misio jest ostatnio taki zabiegany.

Zabiera cię na wesela

Jeśli on wybiera swoją koleżankę jako osobę towarzyszącą, a nie ciebie, to wiedz, że to ją darzy cieplejszym uczuciem. Z tym facetem należy się jak najszybciej rozstać, zanim zaangażujesz się naprawdę mocno.

Prawi ci komplementy

Na temat wyglądu, twojego dobrego serca i intelektu. Jeśli tego w ogóle nie robi lub czyni to naprawdę rzadko, wiedz, że zasługujesz na kogoś lepszego. Facet, który kocha swoją kobietę, dostrzega w niej mnóstwo dobrych rzeczy, o których nie boi się mówić wprost.

Nie ogląda się przy tobie za innymi laskami

Bo po pierwsze jesteś dla niego najważniejsza i najpiękniejsza. Po drugie wie, że to by był brak szacunku z jego strony. Jeśli jego oczy są rozbiegane, to wiedz, że obcujesz z typowym babiarzem.

Powinien cię szanować

A nie zabawiać się tobą jak dmuchaną lalą. Jeśli wiecznie nie ma dla ciebie czasu, nie liczy się z twoim zdaniem, tylko zmusza cię do seksu, którego nie lubisz, to wiedz, że masz do czynienia ze zwykłym burakiem, z którym powinnaś się rozstać.

Nie powinien bawić się telefonem, gdy razem spędzacie czas

To wyraz braku szacunku, znudzenia i prawdopodobnie dowód na to, że w jego życiu jest inna kobieta. Facet, który kocha, skupia się w pełni na swojej partnerce, a nie na SMS-ach, gierkach na telefonie i Facebooku.

Dodaj komentarz