Miłość i związki

Te 8 rzeczy działa na niekorzyść faceta

beznadziejny facet

W ogóle mogłoby się wydawać, że to rzeczy ciężkiej wagi przesądzają o porażce relacji damsko-męskiej. Tymczasem okazuje się, że drobiazgi też mają ogromne znaczenie. To właśnie przez nie kobiety mają dość i zaczynają dochodzić do wniosku, że są najszczęśliwsze, gdy spędzają czas z przyjaciółką.  Ona daje im wszystko to, czego w relacji z facetem zwyczajnie im brakuje. Niektóre wręcz żałują, że nie są lesbijkami, bo ich życie byłoby dużo łatwiejsze od użerania się z kolesiem, który po raz kolejny je zawodzi. Te 8 rzeczy działa na niekorzyść faceta.

Nie podtrzymuje kontaktu

Wiesz, dlaczego ona uważa, że przyjaciółka jest jej dużo bliższa niż ty? Bo ona podtrzymuje kontakt i robi to z własnej nieprzymuszonej woli. Wspólne rozmowy i wyjścia nie są dla niej karą za grzechy, a źródłem radości. Jak nie może rozmawiać lub odpisać na wiadomość, to pisze: pogadamy wieczorem i rzeczywiście o 20 dzwoni.  Jak nie może we wtorkowe popołudnie pójść na obiad, to proponuje wieczorny seans filmowy połączony z podjadaniem czekoladowych lodów. Dla niej to nic trudnego. Gdy wie, że źle się czułyśmy z rana, to pyta po południu o nasze samopoczucie. Pod względem podtrzymywania kontaktu większość facetów mogłaby się sporo nauczyć, obserwując kobiecą przyjaźń.

Ignorowanie kobiety

Jeśli facet jawnie ignoruje kobietę, nie tylko nie umie wyjść z inicjatywą podtrzymywania kontaktu, a jeszcze torpeduje jej starania, to nic dziwnego, że ona ma ochotę posłać go na drzewo. To jest tak słabe zachowanie, że zaczyna brakować słów krytyki do jego skomentowania. Żaden kolega ze studiów tak się nie zachowuje. On postępuje gorzej od nowo poznanych osób, z którymi nic nas nie łączy.  Zachowanie faceta przypomina postawę niektórych sklepów internetowych po wysłaniu maila z niewygodnym zapytaniem.  Obydwoje cię ignorują.

Nigdy nie był dla niej specjalnie czuły

Jeśli facet nigdy nie był specjalnie czuły dla kobiety, coś tak okazywał, ale tylko wtedy, gdy dążył do seksu i zależało mu tylko na jednym, to jego sytuacja jest naprawdę trudna. Przyjaciółki okazują jej więcej ciepła niż on. One zawsze chętnie się przytulą w trudnych chwilach, dają całusa w policzek na powitanie i pożegnanie.

Rzadkie mówienie komplementów

Jeśli ona słyszy komplementy od wszystkich, a ty mówiłeś je raz na ruski rok, to nie dziw się, że znalazłeś się w trudnej sytuacji. Kobiety chcą czuć się atrakcyjne dla mężczyzny. Jak facet nie mówi nic miłego, to znak, że kobieta w ogóle mu się nie podoba. A że każda chce czuć się piękna i wyjątkowa, podświadomie dąży do towarzystwa ludzi, którzy obsypują ją komplementami.

Milczenie po seksie i zamienianie się w buca

Jest takie mądre powiedzenie: prawdziwego faceta poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale po tym, jak kończy. W ogóle nie chodzi tu o orgazm, a o jego zachowanie po seksie. Jeśli zachowuje się jak buc, który dostał to, czego chciał i teraz ma wszystko w głębokim poważaniu, to nic dziwnego, że kobieta ma go dość. Milczenie po seksie, które trwa wieczność, pokazuje tylko, że ta znajomość jest nierozwojowa i nic się z niej nie wyciągnie.

Wiecznie był zmęczony i zapracowany

Kobiety wiedzą, że to wymówki. Bez żartów, też chodzimy do pracy, robimy też inne rzeczy, ale jakoś umiemy znaleźć czas dla swoich przyjaciół i bliskich. Zawsze można umówić się w domu i zjeść jakiś kupny deser.  A jak ktoś jest tak zmęczony, że wręcz umrze, jeśli nie przeleży całego dnia w łóżku, to niech zgłosi się do lekarza albo przestanie ściemniać.

Nie uczy się na własnych błędach

Jeśli facet dostał już szansę, ale ją skopał tak jak wszystkie poprzednie, to naprawdę źle rokuje w oczach kobiety.  Nic dziwnego, że ona go sobie odpuszcza, bo ileż można czekać na zmianę?

Durnowate zagrywki

Nieodbieranie telefonu, nieodpisywanie od razu, opowiadanie o jakiejś koleżance w celu wzbudzenia zazdrości – to wszystko jest takie słabe i poniżej krytyki. Prawdziwy mistrz samozaorania i głupoty, który po wszystkim się dziwi, że ona jest wściekła i jeszcze czeka, aż ona coś z tym zrobi…

Dodaj komentarz