Miłość i związki

Te 3 cechy charakteru pokazują ci, że on ma tendencję do zdrady

facet zdradzający kobietę

Kobiety pragną żyć w związkach monogamicznych, tylko nieliczne pozwalają sobie na otwartość i skoki w bok. Nic dziwnego, że od partnera oczekujemy wierności i lojalności. Niektórzy mężczyźni mówią wprost, że takie życie ich nie interesuje. Stanowią jednak zdecydowaną mniejszość. Większość bowiem woli mydlić oczy. Te 3 cechy charakteru pokazują ci, że on ma tendencję do zdrady.

Narcystyczna osobowość

Narcyz jest zachwycony sam sobą i chce, aby inni go podziwiali. Jest skupiony na własnym szczęściu i przyjemności. Ten osobnik nie zachwyci się kobietą. Ona tylko stanowi dopełnienie jego osoby. Atrakcyjny dodatek, który zwiększa jego wartość. A to może oznaczać to, iż zupełnie nie liczy się z twoimi uczuciami. Ma gdzieś, czy cię zrani.

Megalomania

On jest zakochany w sobie. Ciągle chwali się przed tobą swoimi sukcesami. Chcesz, abyś podziwiała go za to, jak świetnie radzi sobie w pracy, w kontaktach z innymi ludźmi. Pokazuje ci tylko swoje mocne strony, oczekując bezbrzeżnego zachwytu. Jeśli go nie zapewniasz, jest zły i nieusatysfakcjonowany. Ponadto on nigdy nie zachwyca się sobą. To typowy egoista. Czeka na podziw, który podwyższy jego samoocenę. Pójdzie tam, gdzie otrzyma go najwięcej. Jego koleżanka mu go zapewni, pogódź się z myślą, że ona niebawem zajmie twoje miejsce. Megalomania to stan, w którym osobnik chce znajdować się w centrum uwagi. Ona jest lepszą widzką niż ty.

Impulsywność

Wielokrotnie widziałaś, że on nie kieruje się zdrowym rozsądkiem, lecz impulsem. Działa pod wpływem chwili. Stawia na ryzko, aby uzyskać to, czego chce. Liczy się dla niego krótkotrwała przyjemność, nie myśli przyszłościowo. Pod wpływem impulsu może zatem wylądować w łóżku z kobietą, która akurat się nawinęła. Była chętna i napalona, a on nie potrafił jej odmówić. W końcu kto z własnej, nieprzymuszonej woli rezygnuje z przyjemności?

Dodaj komentarz