Dzieje się Targi

Targi MUSIC LAB

targi-music-lab

MUSIC LAB to jedyne targi muzyczne w Polsce, ich druga edycja odbędzie się w dniach 25-27 października 2014 r. w Poznaniu. Interesują cię instrumenty? A może posiadasz niepowtarzalny talent muzyczny? W dniach 25-27 października br. nie może cię zabraknąć w siedzibie Międzynarodowym Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14.

Organizatorzy zapewniają, iż podczas targów MUSIC LAB będzie kontynuowana misja edukacyjna. Dla uczestników przygotowano liczne atrakcje, w tym konferencje, panele dyskusyjne oraz warsztaty. Muzyka jest twoją pasją i chciałabyś udoskonalić swoją grę? Z pewnością pomogą ci porady ekspertów.

Nazwa wydarzenia nie jest dziełem przypadku. Targi mają za zadanie połączyć szeroko pojętą muzykę z zapleczem technicznym, czyli sceną i oświetleniem. Oprócz talentu niebagatelną rolę odgrywają sprzęt, rozwiązania technologiczne oraz nowe instrumenty. Grasz w zespole i nie wiesz, jaką gitarę wybrać? W podjęciu decyzji pomogą ci profesjonaliści, właściciele i pracownicy placówek handlowych oraz dyrektorzy instytucji kultury.

Informacja prasowa

Komentarze (4)

drobina

5 lat temu

Chętnie bym się wybrała na te Targi, ale dla mnie to nietrafiony termin – będe w Poznaniu, ale 2 tygodnie wcześniej
:\

pati25

5 lat temu

Targi MUSIC LAB ucieszą miłośników muzyki.
Przewidzianych mnóstwo atrakcji.Kto ma talent muzyczny,gra na instrumentach to niech skorzysta i weźmie udział

Zostaw komentarz