Sezonowe problemy Zdrowie

Tantum Verde – nie do zastapienia

tantum-verde-nie-do-zastapienia

Jeżeli Twoje życie przypomina Armagedon, a Ty nie możesz sobie z nim poradzić to oczywiste jest, że wydarzyło się to, co najgorsze i niespodziewane – Twoja żona zachorowała! Dowiedz się co zrobić, aby przetrwać ten trudny czas!

Na spacer z dzieckiem

Ruch to podstawa! Jednak pogoda jesienna bywa zdradliwa. Ubierz dziecko na „cebulkę”, ponieważ powietrze gromadzące się pomiędzy warstwami dodatkowo izoluje od zimna. Kiedy na zewnątrz jest chłodno, nie możesz zapomnieć o rękawiczkach i czapce dla malca (najlepsza jest kominiarka, która chroni również szyję i twarz). Nie narzucaj zbyt szybkiego tempa spaceru, za duży wysiłek może spowodować, że dziecko się spoci, przewieje mu plecy i przeziębienie „gwarantowane”.

Na kogo wypadnie – na tego bęc!

Przed Tobą ogromne wyzwanie – zabawy z dzieckiem. Wymagają kreatywności, cierpliwości i mnóstwa energii. Godne polecenia są aktywności usprawniające pamięć, gry skojarzeniowe oraz ruch. Pamiętaj, że wspólna zabawa to nie tylko edukacja i rozrywka, ale też dobry moment na pielęgnację więzi rodzinnych. Jeśli spędzisz aktywnie czas z dzieckiem wieczorem, malec szybciej zaśnie!

Domowa apteczka

Są sytuacje, w których nie ma potrzeby udawać się bezpośrednio na wizytę do lekarza, ponieważ możesz skutecznie zareagować bez wychodzenia z domu. Apteczka pierwszej pomocy, to absolutny niezbędnik każdej rodziny! Czego nie może w niej zabraknąć? Plastry, opatrunki, woda utleniona oraz termometr bezrtęciowy to podstawa wyposażenia. Uzupełnij też apteczkę o Aerozol marki Tantum Verde. Może być stosowany nawet u najmłodszych dzieci (1 dawka leku już na 4kg masy ciała). Dodatkowo opatentowany, wysokiej jakości aplikator zapewnia szybkie i bezpieczne podanie leku bezpośrednio do źródła bólu – miejsca zapalenia.
Tantum Verde to lek o udowodnionej skuteczności w leczeniu objawów towarzyszących stanom zapalnym jamy ustnej i gardła. Szybko łagodzi ból, zmniejsza zaczerwienie i obrzęk wywołane infekcjami wirusowymi lub bakteryjnymi. Zawiera benzydaminę, która wykazuje właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne, miejscowo znieczulające i antyseptyczne.

Informacja prasowa

Komentarze (7)

drobina

8 lat temu

Nie zmam tego leku. Czasem miewam problemy z bolącym gardłem więc przy następnej „okazji”:-X wypróbuję Tantum Verde.

dulcynea

8 lat temu

Tak, to bardzo dobry lek.
Kiedy miałam długotrwały ból gardła, kupowałam tabletki do ssania , które wususzały mi gardło. To było błędne koło, laryngolog przepisywała płukanki. Dopiero Tantum Verde przyniosło ulgę i to długotrwałą.
Dziś w apteczce zawsze mam ten specyfik:-X

Mindi

8 lat temu

To dobry lek, sprawdziłam na sobie. Ale nie wszyscy mogą go używać, mój syn jest uczulony i w krótkim czasie po aplikacji ma kłopoty z krtanią.

Zostaw komentarz