Fitness Taniec

Taniec stworzony dla Ciebie

taniec-stworzony-dla-ciebie

Za sprawą popularnych programów telewizyjnych, taniec stał się w krótkim czasie jedną z ulubionych aktywności fizycznych Polaków. Chcesz zacząć tańczyć? Zastanawiasz się jaki kurs tańca będzie dla Ciebie odpowiedni?

W każdym mieście znajdują się szkoły tańca i fitness cluby oferujące zajęcia taneczne dla par oraz solo. Wybór formy zajęć to pierwsza rzecz, nad którą powinnyśmy się zastanowić. Jeżeli uda nam się „wyciągnąć” naszego mężczyznę z domu, to zajęcia w parze mogą odświeżyć nasz związek, a przy okazji być świetną zabawą.

Jeżeli nasz partner nie kwapi się do nauki tańca, nie zmuszajmy go! Nauczmy się tańczyć same! Bogata oferta zajęć pozwoli nam wybrać te najciekawsze.

Zalety zajęć tanecznych

Taniec to zabawa z muzyką oraz wspaniały sposób na spalenie kalorii i zrzucenie zbędnych kilogramów. Kto raz spróbuje przygody z tańcem, nie będzie chciał jej zakończyć.

Co nam daje taniec?

  • Ciało staję się wyrzeźbione, sylwetka wyprostowana, chód nabiera wdzięku i gracji,
  • poprawia sprawność, ogólną kondycję,
  • poprawia poczucie rytmu i nastrój,
  • rozładowuje napięcie mięśni, bóle pleców i skurcze nóg spowodowane siedzącym lub stojącym trybem pracy i życia.

Gorąca salsa

Salsa to piękny taniec dla par. Jednak coraz bardziej modna staje się wersja solo – specjalnie dla Pań. Jeżeli Twój mężczyzna kategorycznie nie chce nauczyć się tańczyć, możesz cieszyć się latynoamerykańskimi rytmami w pojedynkę. Taka forma ruchu pozwala wydobyć z każdej kobiety erotyzm, który połączony z muzyką i dobrą zabawą daje niesamowite efekty.

Jeżeli kochasz latynoamerykańskie rytmy i marzysz o tym, aby zatańczyć na roztańczonej kubańskiej ulicy to salsa jest właśnie dla Ciebie. Pozwoli Ci na wydobycie seksapilu, radości z życia, a przy tym wspaniale zrelaksuje i wysmukli Twoja sylwetkę.

Taniec brzucha (belly dance)

Taniec brzucha cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród kobiet, zarówno młodych jak i tych w średnim wieku. Belly dance to sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów oraz uelastycznienie i poprawianie sylwetki. Taniec orientalny harmonizuje ciało i ducha. Pomaga kobietom wydobyć swoje prawdziwe piękno oraz odnaleźć w sobie esencje zmysłowości i wdzięku, a także podnosi poczucie własnej wartości.

Zuzanna Górka

Za sprawą popularnych programów telewizyjnych, taniec stał się w krótkim czasie jedną z ulubionych aktywności fizycznych Polaków. Chcesz zacząć tańczyć? Zastanawiasz się jaki kurs tańca będzie dla Ciebie odpowiedni?

A może taniec towarzyski?

Jeżeli marzysz, aby zatańczyć w seksownej sukni pełne namiętności tango, eleganckiego walca, czy erotyczną rumbę to potrzebny Ci…dobry tancerz . O ile w salsie czy tańcu brzucha nie potrzebujesz partnera, to w przypadku tańca towarzyskiego bez mężczyzny się nie obejdzie.

A może hip-hop?

Jeżeli jesteś zwolenniczką nowoczesnych, młodzieżowych rytmów, to pomyśl o zajęciach hip-hopowych, lub popowych. Dzięki pełnej energii muzyce poczujesz się znowu jakbyś miała 20 lat.

Mental dance&body

To również bardzo ciekawa i godna polecenia forma tańca. Mental dance&body opiera się na połączeniu relaksu dla ducha i ciała, korzystając m.in. z jogi, strechingu oraz relaksującej muzyki.

Drogie Panie, decydując się na zajęcia taneczne, macie w czym wybierać. Na pewno znajdziecie taki kurs, który będzie Wam odpowiadał pod każdym względem. Nie ważne, czy w solo, w parze, czy w grupie koleżanek, ważne by w ogóle tańczyć i się ruszać!

Zuzanna Górka

Komentarze (5)

pati25

10 lat temu

Taniec przynosi wielke korzyści.Wpływa pozytywnie na nasze ciało.Sama nie tańczę konkretnego rodzaju tańca

Emilly27k

12 lat temu

Mnie zawsze bawiły tańce latynowskie. Mam do nich szacunek, ale czy bym wykonała taniec to nie mam pojęcia.

Zostaw komentarz