Kultura Styl życia

Tajemnice hoteli Dubaju – Marcin Margielewski

Tajemnice hoteli Dubaju

Choć w Dubaju obowiązują silne obostrzenia, za uprawianie seksu pozamałżeńskiego można zostać ukaranym, to jest to największe miejsce rozpusty i orgii. Bogaci szejkowie potrafią jednorazowo zamówić kilkadziesiąt prostytutek z Europy Wschodniej.  Podczas orgii biorą narkotyki, które także są w Dubaju zakazane. Marcin Margielewski ma na swoim koncie kilka książek poświęconych kulturze arabskiej. Tajemnice hoteli Dubaju to kolejny tytuł, który wyszedł spod jego pióra. Dlaczego warto po niego sięgnąć?

Tajemnica krwawej plamy w łazience

Tajemnice hoteli Dubaju to tytuł, który szokuje i to od samego początku. Dzięki Samirowi, z którym rozmawia Marcin Margielewski, dowiadujemy się o tajemniczym Koreańczyku, który niespodziewanie ucieka z luksusowego hotelu. Gdy pracownicy postanawiają wysprzątać jego pokój, znajdują w łazience mnóstwo krwi. Koreańczyk zapytany o to, co się wydarzyło w hotelu, twierdzi, że tylko się skaleczył. Na podstawie monitoringu ochrona próbuje odtworzyć przebieg wydarzeń. Wiadomo tylko, że mężczyzna gościł w pokoju jednego z członków obsługi, ten długo od niego nie wychodził. Skąd wzięła się owa krew? To drastyczna historia, która szokuje.

Niecodzienne życzenia hotelowych gości

Samir pracuje jako konsjerż i spełnia wszystkie życzenia swoich gości. Bardzo często dostarcza im też narkotyki.  Te są przemycane do Dubaju w żołądkach Hindusów. Jeśli lateks pęknie, a zawartość przedostanie się do żołądka, osoba transportująca narkotyki, umiera w męczarniach.  Za przemytem narkotyków stoi wpływowa rodzina Emiratczyków, która słynie z pobożności i fundowania kolejnych meczetów. W rzeczywistości jednak dopuszcza się rzeczy strasznych.

Przerażająca skala deprawacji Emiratczyków

Skala deprawacji w Dubaju jest przerażająca. Wielu osobom wydaje się, że skoro dysponują sporym majątkiem, to są wyjęte spod prawa. Wszystko im wolno, w tym także zabijać innych ludzi i ich gwałcić. Ci ludzie nie mają jakichkolwiek zasad moralnych. Innych traktują przedmiotowo, są niezwykle okrutni. Czytając Tajemnice hoteli Dubaju, trzeba mieć na uwadze, że ta książka mocno obciąża psychikę.

Komentarze (3)

alibabka

1 miesiąc temu

Niestety, niektórzy ludzie mają podwójną moralność. Zgwałconą kobietę ukamieniować, ale samemu można ściągać prostytutki…

Zostaw komentarz