Miłość i związki

Sztuka korzystania z pretekstów. Jak facet może postępować z kobietą, unikając odrzucenia?

sztuka korzystania z pretekstów

Odrzucenie to nic przyjemnego, nic dziwnego, że nikt z nas nie chce go  doznać. Jest to dość upokarzające przeżycie, które przy stanie zakochania jest szczególnie dotkliwe. Na szczęście można rozwijać relacje damsko-męskie, nie narażając się bezpośrednio na odrzucenie. Sztuka korzystania z pretekstów to tajna broń każdej kobiety. Mężczyźni jeszcze jej nie opanowali.  W niniejszym artykule podpowiadamy, jak facet może postępować z kobietą, unikając odrzucenia.

 

Jak zagadać?

Mężczyźni boją się zagadywać na ulicy, bo nie chcą wyjść na zboczeńców i psycholi. Tymczasem większość kobiet jednak czeka, aż to facet wykona pierwszy krok. W związku z tym najlepiej zagadać na jakiś neutralny temat. Np. zapytać, czy wie, gdzie jest strefa kibica. Jak wskaże drogę, to można zapytać, czy też się wybiera, komu kibicuje, jaki wynik przewiduje. Jeśli rozmowa się klei, można zaproponować spotkanie. Np. chętnie bym z tobą więcej porozmawiał, bo jesteś świetną rozmówczynią/fajnie się gada, ale spieszy mi się. Może miałabyś ochotę kontynuować rozmowę i spotkać się w piątek np. na spacerze w parku?

Sztuka korzystania z pretekstów. Jak do niej napisać?

Najlepiej znaleźć jakiś pretekst. Możesz odnieść się do czegoś z jej profilu w mediach społecznościowych, zapytać, jak leci, jak tam nastrój po dwóch porażkach Polaków na Mundialu. Na pewno coś wymyślisz. Niech to będzie coś neutralnego i na luzie. Nie pokazujesz, że ci zależy. Jeśli natomiast szybko ci odpisze i rozmowa będzie się kleiła, to dobry znak, że jest tobą zainteresowana.

Jak zaprosić na randkę?

Też korzystając z pretekstu. Np. ostatnio staram się codziennie pokonać 4 km podczas wieczornego spaceru. Po tym lepiej zasypiam. Idę zaraz do parku, może chcesz do mnie dołączyć. Mogę po ciebie wpaść po drodze.  To nie brzmi jak zaproszenie na randkę i to jest twoja siła.  Jeśli odmówi, to nie ma czasu lub ochoty na spacer.

Jak pokonać barierę dotyku?

Najlepiej wyszukując pretekst do złapania jej za rękę. Np. ale masz drobne palce, pokaż ten pierścionek, jest ci zimno. Jak złapiesz ją za rękę, to nie wypuszczasz. Jeśli ona nie protestuje, to znaczy, że tego chce. Możesz przejść do objęcia jej w pasie pod pretekstem tego, żeby było jej cieplej.

Jak spędzić  z nią noc?

Zapraszając ją do siebie na wspólne oglądanie meczu, filmu, cokolwiek. Jak się zgodzi, to możesz ją po filmie/meczu zapytać, czy masz ją odprowadzić do domu, czy chce u ciebie nocować.  Jak wybierze to drugie, możesz ją przytulić, a po chwili zacząć delikatnie gładzić po ręce, brzuchu, złapać pod biustem. Jeśli nie protestuje, działaj dalej, włóż rękę pod bluzkę, zacznij od brzucha i przejdź wyżej, zacznij ją całować. Jak zrobi się namiętnie, zacznij ją rozbierać.

Jak sprawdzić, czy była zadowolona z seksu?

Najlepiej obejmując ją w nocy pod biustem i całując w szyję, jeśli się do ciebie odwróci i zrobi się namiętnie, to znaczy, że ma ochotę na powtórkę, czyli za pierwszym razem musiało być fajnie.  Na koniec, gdy ją odprowadzasz lub odwozisz, pocałuj ją w usta, jeśli cię obejmie za szyję lub w pasie, to znaczy, że podświadomie wysyła ci sygnał: mam ochotę na więcej. To dobry znak, żeby od razu się umówić na kolejne spotkanie.

Jak przejść do związku?

Zaproś ją na jakieś spotkanie, gdzie są same pary i jej o tym otwarcie powiedz. Jeśli się zgodzi, to podświadomie wysyła ci sygnał, że chce, abyś ją tam zabrał jako swoją partnerkę. Zwykła koleżanka poczuje się tym skrępowana.   Możesz też jej zapytać o to, czy jest gotowa na związek, wykorzystując jako pretekst jakąś komedię romantyczną. To nawet lepsze rozwiązanie, bo nie musisz zgrywać terminów ze znajomymi.  Przy okazji możesz zadbać o romantyczną atmosferę. Przytulić ją i zapytać w trakcie filmu, czy jest gotowa na związek? Jak wyobraża sobie ślub? Kto byłby jej świadkiem? Jaką suknię by wybrała? Zapytać, czy wyobraża sobie związek z tobą. Jeśli na to ostatnie odpowie twierdząco, to możesz zapytać, czy chce zatem spróbować. Na pewno się zgodzi.

Dodaj komentarz