Styl życia

Świece Naturalne

Świece Naturalne

Naturalne świece zupełnie różnią się od świec wykonywanych z chemicznej parafiny. Parafina przy spalaniu emituje substancje rakotwórcze dla człowieka oraz innego typu toksyny. Świece wykonane z wosków roślinnych są natomiast naturalne i całkowicie bezpieczne dla człowieka. Nie zawierają chemii, nie emitują zanieczyszczeń, czy toksyn. Poza woskiem warto zwrócić uwagę również na knot świecy – ważne, aby również był naturalny. Najpopularniejsze są knoty bawełniane oraz drewniane. Oba rodzaje są dla człowieka bezpieczne i gwarantują jasny i równy płomień spalania świecy.

 

Marka Rękodzieło Naturalne produkuje właśnie takie naturalne świece. Co więcej są one w dodatku robione ręcznie z ogromną pasją przez miłośniczki świec. Oferują one świece z wosku sojowego i palmowego. Świece spalają się nawet trzy razy wolniej niż te z parafiny, dzięki czemu wystarczają na zdecydowanie dłużej. Woski do świec Rękodzieło Naturalne nasyca do granic możliwości naturalnymi olejkami eterycznymi lub zapachowymi. Dzięki temu świece pachną niesamowicie pięknie i intensywnie przez cały czas ich palenia. Wykorzystywane olejki eteryczne to naturalne wyciągi z roślin, które charakteryzują się dobroczynnym wpływem na ludzkie zdrowie. Natomiast stosowane zapachy dobierane są pod kątem składu i jego naturalności, intensywności oraz różnorodności zapachów.

Rękodzieło Naturalne

Bardzo charakterystyczne są tworzone przez Rękodzieło Naturalne świece palmowe, ponieważ tworzą one niesamowity efekt szronu w świecy, który przypomina piękne kryształy lodu. Dzięki temu świece te wyglądają absolutnie unikatowo i bardzo elegancko.

 

Ponadto dzięki temu, że wosk palmowy wypala się cylindrycznie – pionowo – czyli nie roztapia się cała powierzchnia wosku, a jedynie jej środek w miarę palenia świecy obserwować można przepiękne witraże, które tworzy światło płomienia i efekt szronu. Sprawia to piorunujące wrażenie.

Naturalne świece

Rękodzieło Naturalne oferuje dwa rodzaje knotów – 100% bawełniane oraz drewniane. I o ile większości z nas knoty bawełniane są już znane o tyle knoty drewniane są stosunkową nowością. Dodają one świecom szczególnego charakteru i pozwalają poczuć się jak podczas letniego ogniska na leśnej polanie. A to za sprawą delikatnego, drewnianego aromatu jaki uwalniają oraz cichemu trzeszczeniu drewna, które wydobywają się z nich podczas palenia. Najwspanialszy efekt osiągają świece palmowe z knotem drewnianym.

Rękodzieło Naturalne świece

Cały sklep Rękodzieło Naturalne związany jest bardzo mocno z naturą – można w nim znaleźć również naturalne kosmetyki, artykuły do domu, do pielęgnacji. W asortymencie znajdują się również wyszukane kawy oraz herbaty i zachwycające zestawy prezentowe, które są idealnym, gotowym prezentem na święta! Dziewczyny prowadzące ten sklep bardzo promują również życie w stylu slow, zero waste oraz przykładają wagę do najmniejszych detali swoich produktów. Dzięki temu wizyta w tym sklepie to naprawdę sama przyjemność. Dodatkowo robiąc u nich zakupy wspieramy polską firmę i gospodarkę.

zestaw relaksacyjny mm

Komentarze (4)

Zostaw komentarz