Seks

Subtelne sygnały, że ten mężczyzna cię pożąda

Subtelne sygnały, że ten mężczyzna cię pożąda

Zastanawiasz się, czy wpadłaś w oko facetowi, czy po prostu cię lubi? Przedstawiamy subtelne sygnały, że ten mężczyzna cię pożąda. Sprawdź, czy część z nich występuje w waszym przypadku.

Inicjuje drobny kontakt fizyczny

Nie każdy mężczyzna, który cię pożąda, będzie się od razu na ciebie rzucał. Jeśli mu na tobie zależy, nie  będzie chciał cię do siebie zrazić. Dlatego kontakt fizyczny będzie subtelny i w miarę bezpieczny. Może to być przytulenie na powitanie i pożegnanie, pocałunek w policzek, muśnięcie ramienia.

Mówi komplementy

Faceci rzadko mówią sobie miłe rzeczy, nie komplementują też zanadto przypadkowych kobiet. Dlatego gdy on kilka razy mówi ci komplementy na temat wyglądu, to wiedz, że wpadłaś mu w oko. On cię zwyczajnie pożąda.

Pojawia się tam, gdzie ty

Na pewno jedno spotkanie można uznać za dzieło przypadku, ale gdy to się powtarza, to wiedz, że wpadłaś mu w oko i ma na ciebie ochotę. Zwłaszcza gdy zawsze stara się być blisko ciebie, aby czuć twój zapach i znaleźć się w obszarze twoich zainteresowań.

Naśladuje twój język ciała

Jeśli ty np. pochylasz się, on pochyla się w twoją stronę. Mężczyzna zainteresowany kobietą będzie powielał jej gesty zupełnie nieświadomie. W związku z tym przyjmij konkretną pozę i zobacz, jak on na to zareaguje.

Entuzjazm

Mężczyzna, który pożąda kobiety, staje się przy niej rozmowny, uśmiechnięty i bardzo dowcipny. Będzie się cieszył, co wyczujesz też w jego tonie głosu. Jeśli jego głos znacznie się obniża lub podwyższa, to znak, że wpadłaś mu w oko.

Niespodziewany pocałunek

Jeśli mężczyzna niespodziewanie próbuje cię pocałować, to niewątpliwie wpadłaś mu w oko i to także w kontekście erotycznym. Możesz być spokojna, on pragnie cię równie mocno jak ty jego.

Dodaj komentarz