Kultura Styl życia

Stażystka – Alicja Sinicka

Stażystka – Alicja Sinicka

Stażystka to najnowszy thriller psychologiczny, który wyszedł spod pióra Alicji Sinickiej. Jest on utrzymany na światowym poziomie, pełny nieoczekiwanych zwrotów akcji trzyma w napięciu do samego zakończenia, które okazało się sporym zaskoczeniem. Jaką historię tym razem ukazała w swojej powieści Alicja Sinicka?

Słabość Skalskiego do niebieskookich blondynek

Marek Skalski prowadzi firmę, w której regularnie zatrudnia niebieskookie blondynki o eterycznej urodzie. Wszystkie są do siebie bardzo podobne. Ten fakt nie podoba się jego żonie, Ewie, która odczuwa zazdrość na myśl o tych wszystkich pięknych kobietach. Stanowią one bowiem słabość jej męża. Ten po prostu nie potrafi się oprzeć ich urokowi.

Klaudia wpada w tarapaty

Klaudia jest córką prostytutki, która znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Po matce odziedziczyła typowo słowiańską urodę, której miłośnikiem jest Marek Skalski. Mężczyzna zatrudnia ją w swojej firmie. Można by pomyśleć, że Klaudia otrzymała pracę marzeń. Nic bardziej mylnego. Klaudia dowiaduje się bowiem, że poprzednie stażystki zaginęły w podejrzanych okolicznościach. Na dodatek Ewa rzuca młodej dziewczynie kłody pod nogi.

Thriller psychologiczny napisany z perspektywy dwóch kobiet

Stażystka to thriller psychologiczny napisany z perspektywy dwóch kobiet – Ewy i Klaudii. Książkę czyta się bardzo płynnie, ponieważ nie zawiera ona zbędnych opisów i dywagacji. Ukazuje przeżycia głównych bohaterek i ich motywację.

Wysmakowane sceny erotyczne

Alicja Sinicka zadbała o to, aby jej powieść Stażystka była przyjemna w odbiorze. Sceny erotyczne są ukazane w sposób przemyślany, ale daleki od wulgarności. Widać, że stworzyła je kobieta z myślą o innych kobietach, których nie chciała w żaden sposób zniesmaczyć, lecz ukazać coś, co spodoba się większości z nas.

Stażystka to kolejna świetna książka w dorobku Alicji Sinickiej. Ma ona wielki talent do tworzenia powieści z dreszczykiem, które zaskakują czytelnika swoim zakończeniem.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz