Kultura Styl życia

Stage Dive: Lick, Play – Kylie Scott

stage dive lick

Seria Stage Dive jest adresowana do kobiet, które pragną przenieść się do świata prawdziwej miłości i porywów serca. Kylie Scott zadbała, aby oba tomy: Lick i Play wciągała czytelnika od pierwszej do ostatniej strony.

Stage Dive. Lick

Bohaterami pierwszego tomu są Evelyn i David. Tych dwoje młodych ludzi wzięło po pijaku ślub w Las Vegas. Niestety, Evelyn nic nie pamięta i postanawia jak najszybciej zakończyć swoje małżeństwo, na które zdecydowała się pod wpływem zamroczenia. Kylie Scott w powieści Stage Dive. Lick opisała piękną i prawdziwą miłość. Wprawdzie nie zrodziła się ona od pierwszego wejrzenia, ale z czasem tych dwoje odkryło, że pała do siebie szczerym uczuciem. Autorka przemyciła do książki sporą dawkę poczucia humoru. Żartobliwe dialogi niejednokrotnie wywołują uśmiech na twarzy czytelnika. Stage Dive. Lick to książka idealna dla kobiet, które lubią czytać o seksownych gwiazdach rocka. Muzycy sławnych kapel, którzy potrafią śpiewać i grać na gitarach skradli już niejedno kobiece serce.

Wprawdzie Davidowi daleko do ideału, ale jest mężczyzną wrażliwą, obdarzonym złotym sercem. Mężczyzna został w przeszłości boleśnie zraniony przez kobietę, którą obdarzył płomiennym uczuciem. Evelyn to dziewczyna z innego świata, nie ma nic wspólnego ze światem rockmanów. Kobieta realizuje cudze marzenia, zamiast spełniać własne, to rodzi w niej frustrację. Na szczęście, odkąd tych dwoje się poznało, ich życie zmienia się na lepsze.

Stage Dive. Play

To część poświęcona niepokornemu perkusiście zespołu rockowego. Mal pragnie poprawić swój wizerunek, w tym celu prosi o pomoc swoją byłą sąsiadkę, Evelyn. Tych dwoje decyduje się na mistyfikację, która sprowadza się do udawania pary. Oczywiście Mal nie bez powodu odgrywa zakochanego w Evelyn. To starannie ukartowana intryga, która wciąga niczym dobry kryminał. Stage Dive. Play to powieść pełna dobrego humoru, namiętności i pożądania. Czytelnikowi podczas lektury udzielają się emocje głównych bohaterów. W przypadku Stage Dive. Play również grożą nam niekontrolowane salwy śmiechu. Wszystko to zasługa świetnie skonstruowanej postaci Mala. Ten mężczyzna nie potrafi być poważny. Każdą rzecz potrafi obrócić w żart. Te umiejętności niewątpliwie przekładają się na jego urok i czar. Pod maską wiecznego Piotrusia Pana skrywa się mężczyzna, który walczy z ogromną tragedią. Próbuje o niej zapomnieć, uciekając w obojętność, ale ta sztuka mu nie wychodzi. Mężczyzna sam zmaga się z trudnymi sprawami, ponieważ wierzy, że przemilczajac pewne sprawy, można udawać, że nigdy się nie wydarzyły. Choć Mal jest szalony, zwariowany i nie stroni od dobrej zabawy, to jeśli się zakocha, to na zabój.

Z kolei Anne to kobieta, która padła ofiarą oszustwa. Jest ono o tyle dotkliwe, iż dopuściła się go jej najbliższa przyjaciółka. Anne trudno uwierzyć w lepsze jutro. Poznanie Mala dodatkowo komplikuje jej życie i wprowadza do niego chaos. Historia tej dwójki budzi ogromne emocje, które sprawiają, iż nie sposób oderwać się od lektury.

Kylie Scott – mistrzyni wartkiej akcji

Atutem serii Stage Dive jest szybka, wartka akcja, która sprawia, że książki Kylie Scott czyta się szybko i przyjemnie. Choć wszystko dzieje się bardzo szybko, nie ma w tym sztuczności. Gorąco polecamy tomy Lick i Play na słoneczne popołudnia. Z pewnością pozwolą się zrelaksować i oderwać od codziennych problemów.

Komentarze

Zostaw komentarz