Kultura Styl życia

Stage Dive. Lead – Kylie Scott

stage dive lead

Stage Dive to cykl poświęcony perypetiom uczuciowym członków zespołu rockowego. W dwóch pierwszych częściach poznaliśmy losy Evelyn i Davida oraz Annie i Mala. W Stage Dive. Lead głównym bohaterem jest Jimmy, frontman grupy. W jakie tarapaty wpadł lider zespołu rockowego?

Kobieta, która ma przypilnować niegrzecznego chłopca

Jimmy nie jest grzecznym chłopcem, to mężczyzna z krwi i kości, który ma sporo na sumieniu. Pewnego dnia wpada w tarapaty związane z wizerunkiem. Aby poprawić odbiór swojej osoby w mediach zatrudnia profesjonalistkę, Lenę. Kobieta ma za zadanie zadbać o to, aby Jimmy nie generował kolejnych problemów, które mogłyby położyć się cieniem na całej grupie Stage Dive.

Czy Lena pozostanie odporna na uroki Jimmy`ego?

Lena jest prawdziwą profesjonalistką. Potrafi trzymać emocje na wodzy, a do wykonywanych obowiązków podchodzi niezwykle sumiennie i chłodno. Lena robi wszystko, aby Jimmy nie zawrócił jej w głowie. Nie chce stać się jego kolejnym trofeum, panienką do zaliczenia.  Frontman grupy rockowej jest przyzwyczajony, że jemu się nie odmawia. W związku z tym postawa Leny stanowi dla niego spore zaskoczenie. W związku z tym, iż kobieta się wzbrania przed bliższą znajomością, on jeszcze bardziej jej pragnie.  Lena porusza w sercu Jimmy`ego struny, o których mężczyzna nie miał zielonego pojęcia. Jednak przekonanie kobiety do tego, aby dała mu szansę, będzie dużo trudniejsze, niż początkowo zakładał.

Stage Dive. Lead – świetny romans z erotyką w tle

Jeśli przyzwyczaiłaś się, że powieści Kylie Scott stanowią idealne połączenie dobrego humoru, scen erotycznych, romansu i dobrego rocka, to trafiłaś pod właściwy adres. Stage Dive. Lead to książka, która idealnie wpisuje się w twoje oczekiwania. Czytając ją, naprawdę trudno się nie roześmiać w głos. Do tego zmysłowe sceny erotyczne pobudzają kobiecą wyobraźnię. Jeśli lubicie romanse z seksem w tle, które są wolne od brutalności i przemocy, to seria Stage Dive przypadnie wam do gustu.  Kylie Scott stara się, aby opowiadane przez nią historie rozgrywały się w romantycznej atmosferze.

Dodaj komentarz