Intymnie Suchość pochwy

Sprawdź, jak działają globulki HydroVag®! Nabór zakończono

globulki hydrovag

Infekcje intymne, ból podczas stosunku czy dokuczliwy świąd pochwy to problemy, z którymi od czasu do czasu zmaga się większość kobiet.  Na szczęście istnieją specyfiki takie jak globulki HydroVag®, które łączą w sobie działanie nawilżające i regeneracyjne.

Wykazano, iż globulki dopochwowe HydroVag® wpływają pozytywnie na zdrowie intymne kobiet poprzez:

 • nawilżenie śluzówki ściany pochwy
 • wspomaganie procesów regeneracyjnych
 • utrzymywanie fizjologiczne pH pochwy
 • ochronę pochwy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych
 • poprawę jakości życia seksualnego.

Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie nabłonka pochwy, należy regularnie stosować globulki dopochwowe HydroVag®. Korzystanie z globulek jest wygodne i komfortowe ze względu na ich niewielki rozmiar oraz kształt dostosowany do budowy anatomicznej kobiet.

Globulki dopochwowe HydroVag® można stosować zarówno profilaktycznie, jak i wspomagająco w leczeniu infekcji i stanów zapalnych.

Podczas stosowania globulek HydroVag®, stwarzamy środowisko sprzyjające przywracaniu właściwego stanu nabłonka pochwy. Globulki dopochwowe swoje działanie zawdzięczają substancjom aktywnym takim jak:

 • hialuronian sodu, który nawilża śluzówkę pochwy i wspomaga procesy gojenia i odbudowy tkanek
 • kwas mlekowy pomaga utrzymać fizjologiczne pH pochwy i tym samym ogranicza ryzyko infekcji
 • glikogenzarówno pełni rolę bariery, jak i stanowi składnik odżywczy dla bakterii kwasu mlekowego, które tworzą naturalną mikroflorę pochwy zapobiegającą infekcjom i pomagającą utrzymać prawidłowe pH.

testy globulek HydroVag

Sprawdź, jak działają globulki HydroVag®!

Chcesz zapobiec nawracającym infekcjom pochwy i w pełni cieszyć się z życia seksualnego? Weź udział w testach konsumenckich globulek HydroVag®! Spośród osób, które zgłoszą chęć uczestnictwa w akcji, zostanie wyłonionych 50 uczestniczek testów. Każda z nich otrzyma 2 opakowania globulek HydroVag® w ilości pozwalającej na przeprowadzenie kuracji podstawowej i podtrzymującej. Osoby zainteresowane testami konsumenckimi prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej. Mamy również nagrodę dla uczestniczek akcji, które odeślą wypełnioną ankietę końcową. Wyłonimy spośród nich 3 osoby, które otrzymają od sponsora testu trzymiesięczny zapas globulek HydroVag® oraz suplementu diety Harmonella dbającego o zdrowie i urodę kobiety.

Informacje nt. testów konsumenckich globulek dopochwowych HydroVag®

 • Na zgłoszenia (przesłanie wypełnionej ankiety rekrutacyjnej) czekamy od 15.02.2016 r. do 25.02.2016 r. włącznie.
 • Spośród czytelniczek, które prześlą wypełnioną ankietę rekrutacyjną, zostanie wybranych 50 uczestniczek testów.
 • Spośród uczestniczek testu, które odeślą wypełnioną ankietę końcową, zostaną wyłonione 3 osoby. Otrzymają one od sponsora testów trzymiesięczny zapas globulek HydroVag® oraz suplementu diety Harmonella dbającego o zdrowie i urodę kobiety.
 • Osoby, które zostaną zakwalifikowane do testów konsumenckich, otrzymają powiadomienie drogą mailową najpóźniej do 10.03.2016 r. włącznie.
 • W ciągu tygodnia od otrzymania powiadomienia drogą mailową na adres uczestniczki akcji zostaną dostarczone globulki HydroVag®. Po odebraniu przesyłki należy przesłać maila potwierdzającego na adres: redakcja@menopauza.pl
 • Każda z uczestniczek akcji zobowiązuje się do przeprowadzenia kuracji podstawowej i podtrzymującej poprzez stosowanie globulek dopochwowych HydroVag® zgodnie z zaleceniami producenta podanymi na opakowaniu.
 • Po zakończeniu testowania globulek dopochwowych HydroVag® każda z uczestniczek zostanie poproszona o wypełnienie ankiety końcowej, oceniającej działanie produktu, która zostanie dostarczona na maila najpóźniej do 10.04.2016 r. Wypełnioną ankietę końcową należy odesłać na adres mailowy redakcja@menopauza.pl do 17.04.2016 r. włącznie
 • W testach konsumenckich globulek HydroVag® mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie.
 • Przesyłając dane osobowe i adresowe, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie w celach niezbędnych do realizacji testów konsumenckich globulek dopochwowych HydroVag® (wybór uczestniczek, przesłanie produktu i ankiety końcowej).
 • Zgłaszając się do testów HydroVag®, oświadczasz, iż znasz regulamin Testu globulek HydroVag® i w pełni go akceptujesz.

Tekst sponsorowany

Komentarze (13)

elle@elle

6 lat temu

ja tez wypelnilam ankiete , co prawda z portalu DojrzalaKobieta ale mylse ze chodzi o ten sam cel i nie ma to znaczenia ,czekam na info

Danusiate

6 lat temu

Ja już testowałam te globulki i mogę je z czystym sumieniem polecić. Kupuję je od czasu do czasu, zgodnie z zaleceniem, żeby problemy nie nawracały – i naprawdę są skuteczne.

sirena46

6 lat temu

Ja wczoraj wypełniłam ankietę i wysłałam.
Ostatnio nie brałam udziału w testach może teraz się „załapię”.
Jest tyle pochlebnych opinii, że naprawdę warto Hydrovag przetestować.

dulcynea

6 lat temu

Hydrovag to preparat o którym wiem , że jest godny zastosowania.
Portal sporo miejsca na ten temat poświęcił, jak również Panie które go testowały także bardzo ten preparat chwaliły.
To dobrze jest szansa na wypróbowanie tego preparatu.
Więcej kobiet będzie miało szansę go poznać.

Zostaw komentarz