Gorący temat! Sen

Sprawdź, jak działa Magnoliamax! Nabór zakończono

magnoliamax

Żyjemy w ciągłym biegu, przytłoczeni nadmiarem obowiązków borykamy się ze stresem, który wywiera negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.  Nadmiar wrażeń sprawia, że wieczorem trudno wyciszyć nam emocje i zmrużyć oczy.  Przez kłopoty z zasypianiem rano wstajemy z łóżka zmęczeni i pozbawieni sił do działania. Jeśli problem stresu i bezsennych nocy dotyczy także Ciebie, już dziś weź udział w testach konsumenckich i sprawdź, jak działa Magnoliamax.

Ze stresującymi sytuacjami spotykamy się zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.  Egzamin na prawo jazdy, redukcja zatrudnienia w firmie, sprzeczka z mężem – wszystko to odbija się negatywnie na naszym samopoczuciu i w rezultacie może utrudniać zasypianie.  Do tego dochodzi jeszcze menopauza, która choć stanowi naturalny etap w życiu każdej kobiety, wiąże się z niedoborem estrogenów. Niedostateczna ilość tych żeńskich hormonów płciowych odbija się negatywnie na funkcjonowaniu całego organizmu. Panie w okresie przekwitania stają się rozdrażnione, nierzadko borykają się też z bezsennością. Gdy nie potrafimy zmrużyć oczu lub jesteśmy zdenerwowane, pomóc mogą nam tabletki uspokajające i ułatwiające zasypianie takie jak Magnoliamax.

Składnikiem aktywnym Magnoliamax jest honokiol, czyli substancja uzyskiwana z ekstraktu z kory magnolii lekarskiej. Związek ten pomaga poprawić nastrój, zredukować stres i ogólne przemęczenie. Działanie substancji czynnej wzmacnia piperyna wyizolowana z pieprzu czarnego, która przyczynia się do wzrostu przyswajalności ekstraktu z kory magnolii lekarskiej. Wysoką biodostępność honokiolu zapewnia poddanie ekstraktu procesowi mikronizacji.

Sprawdź, jak działa Magnoliamax!

Borykasz się z uciążliwymi objawami menopauzy takimi jak bezsenność i ogólne rozdrażnienie? Nie jesteś skazana na zły nastrój. Już dziś weź udział w testach konsumenckich suplementu diety Magnoliamax. Spośród osób, które zgłoszą chęć uczestnictwa w akcji, zostanie wyłonionych 30 uczestników testów. Każdy z nich otrzyma jedno opakowanie Magnoliamax (30 tabletek). Osoby zainteresowane testami konsumenckimi prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej. Mamy również nagrodę dla uczestniczek akcji, które odeślą wypełnioną ankietę końcową. Wyłonimy spośród nich 3 osoby, które otrzymają od sponsora testu zapas produktu Magnoliamax (3 opakowania po 30 tabletek).

Informacje nt. testów Magnoliamax

  • Na zgłoszenia (przesłanie wypełnionej ankiety rekrutacyjnej) czekamy od 25.01.2017 r. do 08.02.2017 r. włącznie.
  • Spośród czytelników, którzy prześlą wypełnioną ankietę rekrutacyjną, zostanie wybranych 30 uczestników testów.
  • Osoby, które zostaną zakwalifikowane do testów konsumenckich, otrzymają powiadomienie drogą mailową najpóźniej do 20.02.2017 r. włącznie.
  • W ciągu 10 dni od otrzymania powiadomienia drogą mailową na adres uczestnika akcji zostanie dostarczony produkt Magnoliamax. Po odebraniu przesyłki należy przesłać maila potwierdzającego na adres: redakcja@menopauza.pl
  • Każdy z uczestników akcji zobowiązuje się do przeprowadzenia miesięcznej kuracji poprzez stosowanie specyfiku zgodnie z zaleceniami producenta podanymi na opakowaniu.
  • Po zakończeniu testowania produktu Magnoliamax każdy z uczestników zostanie poproszony o wypełnienie ankiety końcowej, oceniającej działanie produktu, która zostanie dostarczona na maila najpóźniej do 22.03.2017 r. Ankietę należy wypełnić najpóźniej do dnia 30.03.2017 r. włącznie.
  • Autorzy 3 najciekawszych opinii nt. specyfiku zostaną nagrodzeni zapasem produktu Magnoliamax (3 opakowania po 30 tabletek).
  • W testach konsumenckich   mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie.
  • Przesyłając dane osobowe i adresowe, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie w celach niezbędnych do realizacji testów konsumenckich produktu Magnoliamax (wybór uczestniczek, przesłanie produktu i ankiety końcowej).
  • Zgłaszając się do testów produktu, oświadczasz, iż znasz regulamin Testu Magnoliamax i w pełni go akceptujesz.

Tekst sponsorowany

Komentarze (10)

alibabka

6 lat temu

Żyjemy w takich czasach, że bez tabletek na uspokojenie ani rusz. Wszędzie stres, przygotowywanie dokumentów na wczoraj;/

Idalka

6 lat temu

Nie cierpię na bezsenność, ale czasem przez menopauzę robię się nerwowa i dokucza mi ogólne rozdrażnienie. Taki suplement diety mógłby mi pomóc w sposób naturalny:)

dulcynea

6 lat temu

To świetnie , że pojawiają się coraz to nowsze środki , które mogą pomóc kobietom zmagającym z dolegliwościami menopauzy.
Zainteresował mnie ten środek , rozejrzę sie w aptece , może i mnie pomoże zmagać się z menopauzą.

Zostaw komentarz