Twoje kosmetyki Uroda

Sprawdź, jak działa emulsja prOVag®! Nabór zakończono

emulsja provag

U podstaw zdrowia intymnego leży codzienna higiena. Niestety, nadal wiele kobiet używa  zwykłego mydła czy żelu pod prysznic, nie należy tego robić! Naruszają one naturalną barierę ochronną i wpływają negatywnie na bakterie kwasu mlekowego, które zakwaszają miejsca intymne i chronią przed patogenami.  Zatem wskutek korzystania z niewłaściwych kosmetyków dochodzi do zwiększenia ryzyka problemów intymnych, także tych alergicznych. Już dziś zadbaj o swoje zdrowie intymne i zgłoś się do testów emulsji prOVag®, która działa kompleksowo: delikatnie myje pielęgnuje i chroni okolice intymne.

Emulsja prOVag® to produkt, który opracowano z myślą o codziennej higienie intymnej kobiet  i dzieci, w tym osób zmagających się  z alergią.  Kosmetyk ten może być stosowany już od ukończenia 1. roku życia. Używany regularnie zapobiega infekcjom intymnym, dzięki obecności łagodnych środków myjących skutecznie usuwa zanieczyszczenia, nie naruszając przy tym naturalnej bariery ochronnej skóry.  Emulsja prOVag® skutecznie łagodzi podrażnienia, przyspiesza regenerację oraz nawilża miejsca intymne, jednocześnie eliminując nieprzyjemne zapachy. To jedyny na rynku płyn do higieny intymnej, który zawiera metabolity bakterii kwasu mlekowego z rodzaju Lactobacillus. Hamują one rozwój patogenów, w tym grzybów z rodzaju Candida, paciorkowców oraz bakterii Escherichia coli, przy jednoczesnej promocji wzrostu  „dobrych” bakterii kwasu mlekowego z rodzaju Lactobacillus.

Dzięki obecności aloesu emulsja prOVag® wspomaga naturalne procesy regeneracyjne skóry, jednocześnie ją nawilżając.  Pantenol w połączeniu z alantoiną skutecznie łagodzi podrażnienia, a gliceryna likwiduje dyskomfort związany z suchością skóry.  Z kolei kwas mlekowy pomaga zachować fizjologiczny, kwaśny odczyn pochwy, która zapobiega namnażaniu się niekorzystnych mikroorganizmów. Emulsja ma podwójne działanie hipoalergiczne: 1) nie zawiera szkodliwych substancji typu SLES, SLS, detergenty, konserwanty, silikony, pochodne ropy, 2) chroni mikroflorę oraz kwaśny, hydrolipidowy płaszcz ochronny skóry.

Zgłoś się do testów i sprawdź, jak działa emulsja prOVag®!

Zapraszamy kobiety, które pragną zadbać o swoje zdrowie intymne, do udziału w testach emulsji prOVag®. Spośród użytkowniczek, które zgłoszą się do  akcji, zostanie wyłonionych 30 uczestniczek testów. Każda z nich otrzyma pełnowymiarowe opakowanie specjalistycznej emulsji do higieny intymnej prOVag®. Ponadto sponsor akcji przewidział 3 zestawy nagród dla osób, które zakwalifikują się do testów i prześlą najciekawsze opinie nt.  emulsji prOVag®. W skład każdego z nich wchodzą następujące produkty: prOVag® żel,  prOVag® kapsułki oraz skórzana kosmetyczka.

Osoby zainteresowane akcją testowania emulsji prOVag® prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety rekrutacyjnej.

Informacje nt. testów emulsji prOVag®

  • Na zgłoszenia (przesłanie wypełnionej ankiety rekrutacyjnej) czekamy od 05.08.2016 r. do 21.08.2016 r. do godziny 23:59.
  • Spośród osób, które prześlą wypełnioną ankietę rekrutacyjną, zostanie wybranych 30 uczestników testów. Uwaga: na dany adres zamieszkania przypada tylko jedno zgłoszenie.Pozostałe nie będą brane pod uwagę.
  • Osoby, które zostaną zakwalifikowane do testów konsumenckich, otrzymają powiadomienie drogą mailową najpóźniej do 05.09.2016 r. włącznie.
  • W ciągu 10 dni od otrzymania powiadomienia drogą mailową na adres uczestnika akcji zostanie dostarczona przesyłka zawierająca emulsję prOVag®. Po otrzymaniu paczki należy przesłać maila potwierdzającego na adres redakcja@menopauza.pl
  • Po dwóch tygodniach stosowania emulsji prOVag®każdy z uczestników testów zostanie poproszony o wypełnienie ankiety końcowej, oceniającej działanie produktu, która zostanie dostarczona na maila. Ankietę należy wypełnić najpóźniej do 30 września br. włącznie.
  • W testach konsumenckich emulsji prOVag® mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie.
  • Przesyłając dane osobowe i adresowe, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie w celach niezbędnych do realizacji testów konsumenckich emulsji prOVag® (wybór uczestników, przesłanie emulsji i ankiety końcowej).
  • Spośród osób, które do dnia 30 września br. włącznie wypełnią ankietę końcową, autorzy 3 najciekawszych opinii zostaną nagrodzeni zestawem, w którego skład wchodzą prOVag® żel, prOVag® kapsułki oraz skórzana kosmetyczka.
  • Zgłaszając się do testów emulsji prOVag®, oświadczasz, iż znasz regulamin „Testu emulsji prOVag®” i w pełni go akceptujesz.

 

Komentarze (6)

mejgosia

6 lat temu

Provag to nie tylko emulsja, ja właśnie używam żelu, a są jeszcze tabletki. Z żelu jestem bardzo zadowolona, teraz czas wypróbować emulsję! ;))

Zostaw komentarz